Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

hadi bakalım ablacım güzel haberlerle dön inşaAllah
benim bu ayda umudum yok canımm artık aşılamaya geçeceğim gibi görünüyor yine vajinada yanma ve idrarda balık kokusu var bir türlü anlayamadıım nasıl oluyor preseed kullandım bu ay omu yaptı iltihapmı var bilmiyorum ama olsaydı dr anlamazmıydı?o_O
Cnm alttan muayene de beni bir kez doktor uyarmıştı az iltahap var diye yani anlayabilirler balık kokusunu da alması lazım....jel sanmıyorum yapmaz kuzum.....günün ne zaman az kaldı dimi kuzum dur bakalım hiç belli olmaz hayırlısı İNŞALLAH aşılamaya gerek kalmaz cnm.....

Cnm alttan muayene de beni bir kez doktor uyarmıştı az iltahap var diye yani anlayabilirler balık kokusunu da alması lazım....jel sanmıyorum yapmaz kuzum.....günün ne zaman az kaldı dimi kuzum dur bakalım hiç belli olmaz hayırlısı İNŞALLAH aşılamaya gerek kalmaz cnm.....
bat 26 ocak canım ya çok sıkılıyorum böyle olunca böbreklerimde sorun var yoksa
eşim jelden diyor ama bu arada benim estradiol 17 çıkmıştı ya onu ayfer hanıma gösterdim düzenli adet gören genç bir bayan için çok düşük bir rakam dedi büyük ihtimalle labaratuar hatasıdır testi tekrarlayalım dedi

bat 26 ocak canım ya çok sıkılıyorum böyle olunca böbreklerimde sorun var yoksa
eşim jelden diyor ama bu arada benim estradiol 17 çıkmıştı ya onu ayfer hanıma gösterdim düzenli adet gören genç bir bayan için çok düşük bir rakam dedi büyük ihtimalle labaratuar hatasıdır testi tekrarlayalım dedi
sen bir daha ne zaman gideceksin peki?

[QUOTE="polyanna23, post: 38904212, member: 570048:KK43:zaman gideceksin peki?[/QUOTE]
adet olunca beni ara dedi yumurta takibini 3 ay yapalım sonra sun i dölleme yaparız dedi
bu arada bu ay hsg de çekileceğim canım bir niyet ettim radyatomu aradım bayan çekiyormuş bir sene olmadı arkadaşım orda çektirdi ona güvenerek aradım cihaz bakımda dediler bakırköye yönlendirdiler ordada erkek var bu ayda medipolu buldum onlarda benim adetimin 8.9.10. gününde dolular şimdi betatomu arayacağım

[QUOTE="polyanna23, post: 38904212, member: 570048:KK43:zaman gideceksin peki?
adet olunca beni ara dedi yumurta takibini 3 ay yapalım sonra sun i dölleme yaparız dedi
bu arada bu ay hsg de çekileceğim canım bir niyet ettim radyatomu aradım bayan çekiyormuş bir sene olmadı arkadaşım orda çektirdi ona güvenerek aradım cihaz bakımda dediler bakırköye yönlendirdiler ordada erkek var bu ayda medipolu buldum onlarda benim adetimin 8.9.10. gününde dolular şimdi betatomu arayacağım[/QUOTE]
anladım cnm benim hakkına hayırlısı olsun makine bozuk öylemi bu da hakkın bir lütfu olur İNŞALLAH....benim bu ay tüp bebek merkezi randevumun iptali gibi olmuş

bu arada bu ay hsg de çekileceğim canım bir niyet ettim radyatomu aradım bayan çekiyormuş bir sene olmadı arkadaşım orda çektirdi ona güvenerek aradım cihaz bakımda dediler bakırköye yönlendirdiler ordada erkek var bu ayda medipolu buldum onlarda benim adetimin 8.9.10. gününde dolular şimdi betatomu arayacağım
anladım cnm benim hakkına hayırlısı olsun makine bozuk öylemi bu da hakkın bir lütfu olur İNŞALLAH....benim bu ay tüp bebek merkezi randevumun iptali gibi olmuş[/QUOTE]
:)inşaAllah canımm

1. Bir kadın vardı. Her yıl doğurur, çocukları ise, altı aydan fazla yaşamazdı. Kadın yirmi çocuk doğurmuş yirmisi de ölmüştü. Her çocuğun ardında feryat ederdi.

S...onunda, "Ey Allah'ım! Bu çocuklar bana dokuz ay yük olur, bense onlar altı aydan fazla sevemem. Altı ay geçmeden elimden alırsın" diyerek canını yakan ıstıraptan şikâyet etti.

O gece rüyasında cenneti gördü. Cennetteki sayısız nimetlerin arasında kendi adının yazılı olduğu bir köşk vardı. Kadına, "Bu köşk acılara katlanan, ıstıraplara tahammül eden, Allah sevgisiyle her şeyini feda edenindir. İbadetlerinde gevşeklik gösteren kullarını, Allah musibetleriyle sınar" dediler.

Cennet nimetlerini görmenin sarhoşluğuyla kadın, "Allah’tan gelen başım gözüm üstüne" dedi. Yavaş yavaş cennet bahçesinde ilerleyip köşküne girdiğinde, bütün çocuklarının orada olduğunu gördü.

Bir hadis-i şerifte şöyle buyrulmuştur:

Bir annenin çocuğu ölünce Allah (c.c) meleklerine,

"Kulumun çocuğunun ruhunu aldınız mı?" der. Melekler,

"Evet" derler.

Cenâb-ı Hak, "Onun kalbinin yemişini, hayatının meyvesini kopardınız mı?" der.

Melekler, "Evet" derler.

Allah Teâlâ, "Kulum ne dedi?" diye sorar.

Melekler, "Sana hamdetti. 'Biz Allah’a teslim olmuşuz, ancak ona döneriz' dedi” derler.

O zaman Allah Teâlâ, "Kulum için cennette bir ev yapın, o evin adını da, hamd evi diye koyun" buyurur.
    Mesnevide Geçen Hikayeler

1. Bir kadın vardı. Her yıl doğurur, çocukları ise, altı aydan fazla yaşamazdı. Kadın yirmi çocuk doğurmuş yirmisi de ölmüştü. Her çocuğun ardında feryat ederdi.

S...onunda, "Ey Allah'ım! Bu çocuklar bana dokuz ay yük olur, bense onlar altı aydan fazla sevemem. Altı ay geçmeden elimden alırsın" diyerek canını yakan ıstıraptan şikâyet etti.

O gece rüyasında cenneti gördü. Cennetteki sayısız nimetlerin arasında kendi adının yazılı olduğu bir köşk vardı. Kadına, "Bu köşk acılara katlanan, ıstıraplara tahammül eden, Allah sevgisiyle her şeyini feda edenindir. İbadetlerinde gevşeklik gösteren kullarını, Allah musibetleriyle sınar" dediler.

Cennet nimetlerini görmenin sarhoşluğuyla kadın, "Allah’tan gelen başım gözüm üstüne" dedi. Yavaş yavaş cennet bahçesinde ilerleyip köşküne girdiğinde, bütün çocuklarının orada olduğunu gördü.

Bir hadis-i şerifte şöyle buyrulmuştur:

Bir annenin çocuğu ölünce Allah (c.c) meleklerine,

"Kulumun çocuğunun ruhunu aldınız mı?" der. Melekler,

"Evet" derler.

Cenâb-ı Hak, "Onun kalbinin yemişini, hayatının meyvesini kopardınız mı?" der.

Melekler, "Evet" derler.

Allah Teâlâ, "Kulum ne dedi?" diye sorar.

Melekler, "Sana hamdetti. 'Biz Allah’a teslim olmuşuz, ancak ona döneriz' dedi” derler.

O zaman Allah Teâlâ, "Kulum için cennette bir ev yapın, o evin adını da, hamd evi diye koyun" buyurur.
    Mesnevide Geçen Hikayeler
çok güzel anlatmış cnm benim.....

Teşekkür ederiz 13+6 olarak yola devam :) Allah'ım herkese nasip etsin.Sizler nasılsınız?

Allah'ım herkese mutlu ve sağlıklı bir gün nasip etsin.Bebeğimi özlüyorum,2hafta sonra randevum var inşallah.Çok merake diyorum cinsiyeti belli olacak inş.

İçime hep erkek doğdu bu zamana dek,ama etrafım kız diyor. Ne olursa olsun kız veya erkek,hepsine eyvallah. :)

X