Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

merhaba canım nasılsın ? biraz okudum geçmişi 1 yıl korunma süren varmış sanırım neyse hayırlısı olsun sen düzelde sağlıklı olda gerisi mühim diil :) ben hala hamile kalamadım eşim varikosel amelyat olması gerekiyo bakalım amelyata içi sinerse olucak mecburen olucak ama işin aslı ailesiyle müşakere yapmadan karar veremiyor

merhaba kızlar .
dün eve giderken test aldım yaptım tek çizgi.hala regli olmadım.bu gün reglim geçeli 6.gün hayır olsun inşallah

canım seni üzmek istemem hiç kusuruma bakma ama çikolata kisti gebeliğe engel deilmi öyle biliyorum ben görümceminde wardı amelyat oldu yaktılar kistleri we hemen hamile kaldı

sol yumurtalıktan kalabilirsin dedi.doktor .2,5 cm ameliyat yapmadılar.5 cm kadar yapıyorlar canım. üzülmüyorum canım herşey kader kısmet .

sol yumurtalıktan kalabilirsin dedi.doktor .2,5 cm ameliyat yapmadılar.5 cm kadar yapıyorlar canım. üzülmüyorum canım herşey kader kısmet .
öyle mii demekki olabilio o zaman canım 6 gün geçtyse gitsene bi doktora kan testi yaptınmı hiç belki geç döllenme olmuştr

öyle mii demekki olabilio o zaman canım 6 gün geçtyse gitsene bi doktora kan testi yaptınmı hiç belki geç döllenme olmuştr

ben biraz daha beklemeyi düşünüyorum.herşeyin ilacı en güzeli zaman Rabbim hayırlısını nasip etsin .kist sağ yumurtalığımda buada

ewet canım ne güzel sabırlısın o zaman ben hiç yapamıyorum bunu ne yazıkkı

elden bişi gelmeyince sabırlı olmayı öğreniyor insan yaa.3 yıllık evliyin .kist için doktara gittik.olmadı.tüp bebek yaptırdık tutmadı.3 yıldırda oluruna bıraktın .kısmetse varsa olur dedik.eşimde anlayışlı sağ olsun.ilk defa regli günüm bu kadar geçti.

canımm inşallah olmuştr bi kan testi yaptr sen bi iki gün sonra yine Rabbimin ol demesi işte mesele sadece bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…