Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

gelde şimdi paytipoyu öpme jel demişti ilk kullanımım ve yumurtama bile denk gelmedi....yani bişey olsa bile RABBİM nasip ederse olur elbet ama jel vesilem oldu.....

Gozlerim dolup dolup tasiyor Allaha cok sukur leylosum coookk sevindim. Rahman Rabbimiz herseye kadir. Biz sebeplere yapistik Rabbim diledi cok sukur bin sukur. Hayirli haberlerini bekliyoruz. Darisi diger kizlarin basina ezelereni daha erken dtanidigimiz icin sira onun:)))))

ALLAH razı olsun cnm benim İNŞALLAH GÜLBEYAZ ELİF DEMET HERKES HAMİŞ KALACAK İNŞALLAH....

Leylammmmm ne duyuyorum ben ay ayyy çok sevindim.Rabbim tamamına erdirir inş.Rabbim ol dedi jel de vesile oldu demek.iyi ki de kullanmissin canım. Gerçekten sevinçten ağzım kulaklarima kadar geldi.@polyanna23 demek bebisime arkadaş geliyor yuppiii

cnm benim aklıma gelmezdi vallahi aramızda 5 hafta kuzum ALLAH tamamına erdirir sevincimizi tam yaşarız hayırlısıyla İNŞALLAH......

cnm ALLAH yardımcın olsun İNŞALLAH .....doktorrum çok hoştur umarım tedavinde bebekle sonuçlanır doktorda vesile olur....
sağol canım teşekkür ederim doktora ilgili ve güler yüzlü denildiği için hevesli gitmiştim ama şu ana kadar gördüğüm en soğuk kadın doğumcu bana soğuk davrandı canım
onun dışında muayne etti adetin 10.günüydü sol taraftan yumurta oluşmuş yarına çatlar bu dedi üç gün üst üste değerlendirin dedi rahimin ters olduğunu söyledi çok şükür kist flan yok inşaAllah bu yumurtamla hamile olabilirim bu ay hsg istedi birde medipolde yapılıyormuş orda yaptıran varmı?

iyi haberlerini bekliorz kuzucumm..
1 yıldır ewliyim ben we eşim tek erkek başka gelin yok yani söylesemde anlamıyolar söylemesemde anlamıyolar zaten ben sinirlendiğimle kalıyorum öle
ay canım kıyamam tek erkek oluncada zor aslında her şeyin bir güzelliği bir zorluğu var sen kendini yıpratmamaya çalış canım Allahım onlarada anlayış versin

gelde şimdi paytipoyu öpme jel demişti ilk kullanımım ve yumurtama bile denk gelmedi....yani bişey olsa bile RABBİM nasip ederse olur elbet ama jel vesilem oldu.....

canımmmmmmmmmmmmmmmmm geçmişi şimdi okudum ay nasıl sevindim bilemezsin hadi gözünüz aydın Allahım sağlıklı bir hamilelik geçirmeni nasib etsin çok güzel bir haber bak gördünmü vardır bir hayır belki hamiş olacaksın demiştim mustafa beye gidemedin süper süper çok şükür

canım gittinmi dr a
bat ne zamandı senin kaç gün gecikti?
kuzum bat 7 ile 9 arasıydı ama sancı ara ara oluyordu ezel aklıma soktu testte vardı yaptım böyle işte kanım da aynı akşam 356 idi İNŞALLAH dua edin sağlıklı bir gebelik olsun bende size dua edeceğim kuzum İNŞALLAH sizdende böyle güzel haber alacağız.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…