Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

cuma gününe ertelendi benimde randevum doktorun ameliyatı varmış.....senden güzel haberler alırız İNŞALLAH cnm....

benım eşimde hasta olcak gibi bende dedim hasta olursan ayrı yatarz ona göre ilaç içemiyorum benm hasta olmamam lazım dedim leyloş senin bat ne zamandı ya

benım eşimde hasta olcak gibi bende dedim hasta olursan ayrı yatarz ona göre ilaç içemiyorum benm hasta olmamam lazım dedim leyloş senin bat ne zamandı ya
gülüm bat en geç 9 u olması lazım göğüslerim ağrıyor ,şiş ,belim ağrıyor yani yarında olabilirim cnm senin ne zaman?

Hımm anladım canım. Bizimkide medipol den vazgeçti bir tanıdığı var Dr bugün ona gidip danısıcak ondan tavsiye isticekmiss bakalim kendisi halletsin inşallah gider. Çok sağol bu arada ameliyat sonrası eşinin değerleri düzeldi mi?

daha test yaptırmadı cnm önümüzdeki hafta gidecek işte ben tedaviye başlamadan elimizde olsun bakalım nolacak cnm?sizin durum nasıl yani eşin daha önce test yaptırdımı yenimi yaptıracak?

daha test yaptırmadı cnm önümüzdeki hafta gidecek işte ben tedaviye başlamadan elimizde olsun bakalım nolacak cnm?sizin durum nasıl yani eşin daha önce test yaptırdımı yenimi yaptıracak?

Yok ilk defa o da benim israrlarimla. Bu ay ovulasyon testi ile denedim yine olmadı 7. Ayimiz bu ay artık moralim bozulmaya başladı. Siz tüp bebek için mi tedaviye baslixaksiniz?

Yok ilk defa o da benim israrlarimla. Bu ay ovulasyon testi ile denedim yine olmadı 7. Ayimiz bu ay artık moralim bozulmaya başladı. Siz tüp bebek için mi tedaviye baslixaksiniz?
evet cnm ,bencede gitsin en azından kafan rahatlar sorun yoksa varsada tedavi olur cnm....biz tüp bebek bölümüne başlayacağız ama aşılama istiyorum bakalım doktor ne diyecek

arkadaşlar eğer kabul ederseniz katlım olursa dua başlayalım....fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen).9999kez okuyalım her bir arkadaşa liste yapalım olur diyenler beğensin:))))bu cuma başlayalım...........evlat için okunuyormuş ne dersiniz........

bu doktorum yönlendirr zaten bu adama güweniyorum boşa wakit kaybetmenin bi anlamı yok aşılama ücretleri hakkında bi fikrin war mı canm

arkadaşlar eğer kabul ederseniz katlım olursa dua başlayalım....fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen).9999kez okuyalım her bir arkadaşa liste yapalım olur diyenler beğensin:))))bu cuma başlayalım...........evlat için okunuyormuş ne dersiniz........
ezeleren için
1-----------ezeleren-----------9999 fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--4999 kez
2-----------polyanna23------ fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--5000
katılıma göre arkadaşlara dağıtacağım liste başından başlayalım........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…