Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

hadi ya geçmiş olsun peki ikiz olduğunu nasıl öğrendin? rabbim inşallah en kısa zamanda kavuşturur bizleri yavrularımıza
amın canım 2 parca dsutu ıkısındede kılcal dmarlar vardı annemler falan anlamıs ıkız olldugunu bana dememısler sonradan ogrendım bende

haziran topiğinde aynı listedeydik haziran benim için kötü bir ay olmustu 2 kez hayal kırıklıgı yasadım 2 kez adet oldum Rabbim temmuzda nasip etti Allah en yakın zam
kırkbinkere Maşallah cnm benim bizedee dua et olurmu?
haziran topiğinde aynı listedeydik haziran benim için kötü bir ay olmustu 2 kez hayal kırıklıgı yasadım 2 kez adet oldum Rabbim temmuzda nasip etti Allah en yakın zamanda sanada listedeki herkesede isteyen herkese nasip etsin amin amin amin

Allah razı olsun sende kucağına sağlıkla al meleğini cnm benim darısıda bize olsun:))

[QUOolyanna23, post: 36557538, member: 570048"]adetin ilk gününü say 12.günü git tatlım eğer hormonlarına bakıldıysa bakılmadıysa adetin 3. günü git hormonlarına baktır sonra sana gün verir yumurtlama günü için:)[/QUOTE]
3 ay once bakulmisti bisey cikmamisti bidaha istemezler heralde

amın canım 2 parca dsutu ıkısındede kılcal dmarlar vardı annemler falan anlamıs ıkız olldugunu bana dememısler sonradan ogrendım bende
benim düşük yaptığım ayda öle pşdu canım benim de mi ikizdi acaba?? hatta ikisi 5 10 dakika aralıklarla düştü top gibi damarları belirgindi hatta yoldaydık biz ağrıdan ağlaya ağlaya gitmiştik

3 ay once bakulmisti bisey cikmamisti bidaha istemezler heralde[/QUOTE]
yok istemez tekrar cnm adetin ilk gününden say o zaman 12. günü git inşallah yumoşlarını görür doktorun sonrasında takip eder:)

geçmiş olsun arkadaşlar üzüldüm acı bir tecrübe allah bir daha yaşatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…