Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kuzum aslında yapışması vs birsürü yöntem var ama renk konusunda pek bilgim yok.....
Annem bi gün sordu erkekleri nasıl muayne ediyolar diye usturuplu olaraktan anlattim hiii dedi ne kadar zor. Maşallah kocana dedi. Hayırdır niye maşallah dedim. Yapmasa yapmaz kızım diyo erkekleri ikna etmek öyle kolay değil diyo. Yine girdi anamın gözüne uyus :)

Annem bi gün sordu erkekleri nasıl muayne ediyolar diye usturuplu olaraktan anlattim hiii dedi ne kadar zor. Maşallah kocana dedi. Hayırdır niye maşallah dedim. Yapmasa yapmaz kızım diyo erkekleri ikna etmek öyle kolay değil diyo. Yine girdi anamın gözüne uyus :)
benım kını zar zor ıkna ettım ben tuvalette boşalacam mı dıo deı oldu war yaEn Büyük KK:rolleyes::confused:

enişteler tatlı olurmuş vah bize gelin olmak daha zor......doğru söylüyor eskiler çok gururluymuş o konuda eşimde hiç kompleks yapmadı sağolsun.....

X