Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

bi arastir bakim bi kadinin hamile kalma ihtimali ne kadar hamile kaldi diyelim saglikli bi bebek dunyaya getirme ihtimali ne kadar:) ben solim 0 in altinda:) o arkadaş ikinciye hamileydi. Sende olursun merak etme :)

geöçen bir yerde okudum artık gebe kalmanın zorlaştığı ve her 4 gebelikden birinin düşükle sonuçlandığı yazıyordu çok şaşırdım:KK57:
hep birlikte sağlıklı bir gebelik geçirmemiz duasıyndayım:KK68:

nolacak kuzum herşey yapma artık doğal bişey yok ki teknoloji radyasyon hava kirliliği ve özellikle erkeklerde çok fark var eskiye nispeten öle deniyo....
evet canım özellikle erkek infertilitesi artmış durumda giyilen dar çamaşır ve pantalonlar spermi olumsuz etkiliyor deniyor..

geöçen bir yerde okudum artık gebe kalmanın zorlaştığı ve her 4 gebelikden birinin düşükle sonuçlandığı yazıyordu çok şaşırdım:KK57:
hep birlikte sağlıklı bir gebelik geçirmemiz duasıyndayım:KK68:
E bende ugrasiyom işte. 2 kez oldu 2 side düştü. Doktorun teki normal dedi 3. Olursa araştırıriz dedi. Basacaktim uçan tekmeyi sonra dedimki kadina şiddete hayır. Hekimlere uzanan eller kırılsın :)

E bende ugrasiyom işte. 2 kez oldu 2 side düştü. Doktorun teki normal dedi 3. Olursa araştırıriz dedi. Basacaktim sonra dedimki kadina şiddete hayır. Hekimlere uzanan eller kırılsın :)
cnm mayısta hsg çekildiğimde doktor devletteki git aşılma yaptır dedi kadının lafına geldim sonunda o zaman dövesim gelmişti:)))

aaaaaaaaafffffffffffffffffffffff aaaaaaaaaaaaaaffffffffffffffffffffff
Allahım dr yüzü görmeden hamile kalanlara özeniyorumm affet yarabbimm

aaaaaaaaafffffffffffffffffffffff aaaaaaaaaaaaaaffffffffffffffffffffff
Allahım dr yüzü görmeden hamile kalanlara özeniyorumm affet yarabbimm
Rabbim dermansiz dert vermesin şekerim. Artık öyle diyorum. Bazen ya 3. Süde aynı olursa naparim diyorum. Sonra napcaz ne istiyosa onu yaşicaz eşek gibide dayancaz nolur isyan ettirme diyom. Ayy aklima geldi yine olursa doktor rahimin içine bakcak ıyk..

Rabbim dermansiz dert vermesin şekerim. Artık öyle diyorum. Bazen ya 3. Süde aynı olursa naparim diyorum. Sonra napcaz ne istiyosa onu yaşicaz eşek gibide dayancaz nolur isyan ettirme diyom. Ayy aklima geldi yine olursa doktor rahimin içine bakcak ıyk..

amin öyle tabi bu bir imtihan bizler için ne olursa rahimin içine bakacak nasıl canım anlayamadım

X