Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Bekle bakalım nolcak. 26 olunca 11. Gun oluyo sanirim. Benim bu ay adetim gecikti. Pazartesi doktora gitcektim az kalsın :) pazar adet oldum. Adamı dürtüp durdum bana bak bişey yaptınmi dogru söyle diye :) adet olunca dank etti bu ay geç yumurtlamistim. Malum artık uzman olduk yumurtladigimizida anliyoz :)
valla uzman olduk sorma kk da kadın doğuma danışman yapacaklar bizi:))))

kızlar dr bana senin rahimin ters dedi aranızda benim gibi olan varmı?normal bir durum endişelenme dedi geçen gün forumda ters rahimlilerin ilişkiden sonra yüz üstü yatması gerktiği yazıyordu uyguladım bu ay siz hiç duymuşmuydunuz?o_O

önceden çok utanıyordum ama şimdi valla yüzümü yırttım....kız bunlar çocuk doğunca çok boşluğa düşer neyse o zaman birbirimizi dürteriz :))))))
Hayir benim koca tobe tobe onceki hamislikte iliski yasakti bna 2.5 ay o zamanlar koca yeterda off nie boleki diodu dedimm yumos zamanida ben durterken noluoduuu dedim simdi dun soruyo hamis olursan yine dokunulmazligin olurmu dioo olur dedim kiymetini bil bu gunlewrin deyince ne diosun die uzulduuuu :KK66:

kızlar dr bana senin rahimin ters dedi aranızda benim gibi olan varmı?normal bir durum endişelenme dedi geçen gün forumda ters rahimlilerin ilişkiden sonra yüz üstü yatması gerktiği yazıyordu uyguladım bu ay siz hiç duymuşmuydunuz?o_O
eski topik kurucumuz vardı öyle çörekotu kürünü ve keçiboynuzu kullandığı ay hamiş kalmıştı ikinciye ve de şimdilerde yok göremiyorum kendisini...

Hayir benim koca tobe tobe onceki hamislikte iliski yasakti bna 2.5 ay o zamanlar koca yeterda off nie boleki diodu dedimm yumos zamanida ben durterken noluoduuu dedim simdi dun soruyo hamis olursan yine dokunulmazligin olurmu dioo olur dedim kiymetini bil bu gunlewrin deyince ne diosun die uzulduuuu :KK66:
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:yazık ya tam tiyatro gibiyiz valla......

kızlar dr bana senin rahimin ters dedi aranızda benim gibi olan varmı?normal bir durum endişelenmer dedi geçen gün forumda ters rahimlilerin ilişkiden sonra yüz üstü yatması gerktiği yazıyordu uyguladım bu ay siz hiç duymuşmuydunuz?o_O
Bi arkadaş vardı Blackberry Blackberry oda öyleydi. Hamile kalmıştı yüz üstü yatiyodu. Hakkaten ne zamandir gormuyorum nerde bu hatun dogurdumu acaba

X