Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

cnm bu ovuden çakmadım birtürlü yav......öğleden sonra 4 gibi birde akşam 7 gibi yapıyom ilk iki gün koyu silikti bugün ve dün de belirsiz silikti

Canım sen benim dediğim gibi yap. Doktor ultrasonda baktı catlamamis dedi yarım saat sonra evde test yaptım çatlamışdi. Dakka fark ediyo. Düşün yani :) testimde laboquick . Korunmayi bırakınca tekrar baslicam teste :)

sen şubatta mı başlayacanm kuzum .....bu arada paytipo da hamiş haberin varmı bu presed jelle kalmış:)ay kötü anlammı oldu ne

aynenn yaaaa benn çatladımm çaltıycamm aslında hepsi dr yüzünden çatladımı çatlamadımı insan kontrol etmek için çağırır nee uyuzzz yaaaaa
iğneden sonraki 36 saat içindeydi dimi kasık ağrıarında vardır şimdi cnm benim ALLAH boşa çıkarmasın bu emekleri ve eziyetleri.....

sweet42 canım senin yumoş çatlamştr rahat ol sen wücüda lh hormonu werdikleri iççin sonuç pozitif cıkar hep ben çatlatma iğnesinden 10 gün sonra gebelik testi yapmştım ikinci çizgi hafif silik çıkmıştı oda çatlatma iğnesinden di sen test falan yapma

yok kuzum gebelik testi yapmam 16. gün ancak yaparım sadece şimdi bi ovulasyon yapayım dedim acaba ne var ne yok die amann hayırlısı artıkk

a
cnm ne kadar doğru bilmiyorum ben vurulduğum ay çok ağrım oldu tesadüf baktığım bir topikte ağrının olması iyi değilmiş diye okumuştum....ne kadar doğru bilemiyorum...
amannnn düşünmüycemmm elimden geleni yapcam gerisi rabbimden napimm yaaa dimii manyak olup çıkıcam iyiceeee

Yok canım birakmadim bi tahili tekrarlamam lazım. Sanırım şubatta bırakcaz. Birazda eşim beklemek istiyo. Daha dün söyledi garibim. Bi daha aynısı olursa ben naparim diyo :) çıkamadik işin içinden:)
rabbim bir daha düşük yaşatmasın canım hayırlısıyla yavrunuzu kucağınıza almanızı nasib etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…