Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ahhh ahhh umutt işteee kıl tüyden umut kapıcazzz hayır öle bişide olursa çok gülerim gider o dr da bogarımm ehehehehehehe böle antika şeler beni mi bulur acaba die düşünüorum evet benim bulurrrrrr
kuzum olmaz olmaz hiiiiiiiiç belli olmaz valla doktoru git öp kız sıpa doğuncada vur totosuna olsun bitsin:))))))))

Evet orasını biliyorum söktürücüyü kullanmıyorum zaten hiç sağlıklı bulmadığım için yani endişelerim var ondan dolayı bakalım bekliycem

evett bide şu dizilerde son dönemde herkes bi hamilee herkes bir bebek müjdesi eşime diorum diziler bile benle dalgamı geçiyo ne bu yaaa dedim benim damarıma damarıma basıyolar
geçen annemlere gittim şehir dışına iki yengemde hamile ortasında bensonra bana gelene kadar gına geldi doktor ultrason cinsiyet zıbın patik kundak bebek yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr diye bağırasım geldi ama bağıramadımyiğenimin ikiside kız şimdi bunlara bir oğlan gerek ama

odaaa senden gelecek inşallahh hiçç üzülmek yok yolaaa devammm :) :) bizimde olacak ben inanıyorummm

ya kuzular şuna eminim zaten hepimz bakcaz hamişiz ama gerçekleri bilioken de umut etmek sonradan canını yakıo insanın bunu yapmıyorum ben artıkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…