Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ya owulasyon testinde tam günü tuttrmak zor zaten kuzum jel 9 kullanımlık deilmi zaten her ay en fazla 3 kullanrz zaten
evet cnm ama gün hesabıyla tutturabilirmiyim sence gerçi kasık ağrısı ve akıntıda oluyor bende anlayabiliyorum ama.....kullanan birileri tam tarif eder bize o zaman....

varikoselden ameliyat oldu tam 2 ay 10 gün önce morfoloji kötüydü bu 4. test olacak bakalım ...ameliyattan önce sayıda çok düşmütü rabbim ameliyatın sonucunda yüzümüzü güldürür inşallah.....
aminnnn insallahhh iyi sonuclar alacaksiniz hicc uzulme olacak amelyattan sonra duzelmistir negatif dusunmek yok

evet cnm ama gün hesabıyla tutturabilirmiyim sence gerçi kasık ağrısı ve akıntıda oluyor bende anlayabiliyorum ama.....kullanan birileri tam tarif eder bize o zaman....
yani canım senın yumurtlama günün bariz belli oluo zaten sen tutturrsn bide geçmişi okudunmu bi arkadaş bi ilişki pozisyonuundan bahsetmişti doktor sölemiş onuda unutma

evet İNŞALLAH 10 katı çıkar sonuç sonra gelsin bebeler ikizler hatta....bu arada eşim ikiz birde ikiz olurmuş hahahahah
aaaa olabilir neden olmasın inşallahh çift yumoş ikizlerin olsun :):KK49::KK49:
ayyy inşallah 10 kat fazla çıkıcak endişelenme sen kocişe iyi bak iyi besle:) ben kendimden çok onu besliyom :) yemeği meyvesi çerezi herşeyiyle beslemeye çalışıom :)

ayyy inşallah 10 kat fazla çıkıcak endişelenme sen kocişe iyi bak iyi besle:) ben kendimden çok onu besliyom :) yemeği meyvesi çerezi herşeyiyle beslemeye çalışıom :)
Cnm benimkini gören zaafiyet geçirmiş sanır kopuyo boğazı iyi ama kilo almıyo birtürlü o yüzdende ne yedirsem yarıyomu bilmiyorum sigara içmese toparlanır ama işte malesef içiyo......

bu arada sen jel kullanmayı düşünmüyomusun cnm çok kişide işe yaramış ....

X