Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Ben bu 1 aydır sürekli rüyalarla boğuşuyorum alarmsız kalkamıyorum kalkarken rüyalarım bölünüyor sürekli rüyalar kafayı sıyıracam bu ne böyle anlamadım....

evet cnm malesef sıpa 33 yaşında beekar ve çalışıyor ama ,diğeride nişanlı 23 yaşında ama okuyor son senesi o hiç olmaz.....
ohh ne güzel bekar olan izin alırsa süper olur hem sana arkadaş olur keşke benim kardeş de gelebilse ama küçük kızı var gelemez hem de çalışıyor :KK43: kendi annemde bebeğe bakıyor kardeşimin kızına kaldık kaynananaya :KK43:

Gunaydin kizlarrr merhabalar esimin ailesini ziyarete gittik anca dun aksam eviume geldim cook ozlemisim ki tam yumurtlama gunlerim geldi yorgunluktan oluyorum ama pofff az biraz gecmisi okudum cogumuz beklemede yumos gunu olan yok mu ay bide sogan suyu yapiyiorum igrenc igrenc icirum

Gunaydin kizlarrr merhabalar esimin ailesini ziyarete gittik anca dun aksam eviume geldim cook ozlemisim ki tam yumurtlama gunlerim geldi yorgunluktan oluyorum ama pofff az biraz gecmisi okudum cogumuz beklemede yumos gunu olan yok mu ay bide sogan suyu yapiyiorum igrenc igrenc icirum
günaydın cnm benim yumoş günü geçti bu ay hiç takip etmedim malum işlerim çoktu....soğan suyu çok iyi İNŞALLAH bu ay sende işe yarar cnm....

bu akşam alırım adetim tahminen 11 aralık gibi dolayısıyla ovu dönemimdede kullanırım bu arada yanında ovu testide almak lazım galiba 3 ayda mutlaka sonuç veriyormuş deniyor tabi rabbim izin verirse......
inşallah canım zaten yumurtlama zamannda kullanrz sadece ben doktorada gideceğim için yumurtladığım günü bilrim zaten owulsyon testine ihtiyacım yok o yüzden bi jel 3 ay gider zaten

günaydın cnm benim yumoş günü geçti bu ay hiç takip etmedim malum işlerim çoktu....soğan suyu çok iyi İNŞALLAH bu ay sende işe yarar cnm....
Ayyy insallah zoraki iciyorum hadi bakalim cuma bi gidicem kist nolmus yumos nolmus herkes sordu varmi bisi varmi bisi :) bogasim geldi teker teker

inşallah canım zaten yumurtlama zamannda kullanrz sadece ben doktorada gideceğim için yumurtladığım günü bilrim zaten owulsyon testine ihtiyacım yok o yüzden bi jel 3 ay gider zaten
jel 3 ay gidiyorsa çok iyi ben birkere ovu testi kullanmıştım çok karışık gelmişti napacam bakalım.....

X