Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

hatırlamam mı canımmm iyiyim sen nasılsın göremiyordum seni bayadır ? naptın toparlanabildin mi iyisindir inşallah
iyiyim canım toparlandım bitanem ya çok saol bu ay işte dr kontrolunde yumurta takibine başladım perşembe çatlama iğnesi yapıldı bakalım bekliyorum sen ne yaptın nasılsın canım ?

iyiyim canım toparlandım bitanem ya çok saol bu ay işte dr kontrolunde yumurta takibine başladım perşembe çatlama iğnesi yapıldı bakalım bekliyorum sen ne yaptın nasılsın canım ?
bende aynı canım herşey bırtaktığın gibi debelenmeye devam ediyorum...senin adına çok sevdindim inşallah en yakın zamanda yine hamişim diye yazarsın ki inanaıyorum kısa zamanda hamile kalacaksın sen

bizim karışık durumlar cnm 3 yıllık evliyim bir düşük var ilk aylarda sonra 2,5 sene oldu işte eşim varikoselden ameliyat oldu bendede tek yumurtalık var böyle işte.......senin durumlar nasıl?
bende 14 aylık evliyim canım benimde haziran 27 de bi kürtaj geçti başımdan tek yumurta ikiziydi gelişme geriliği yüzünden kalpleri durdu ve kaybettim kürtajdan sonra 2 ayda toparlanabildim son 2 aydır çalışıyorum ilki başarısız geçti şimdi dr kontrolune gittim yumurtam büyüyünce dr perşembe çatlama iğnesi yaptı suan beklemedeyim ama pek umudum yok gibi bende eşimi dr götürmek istiyorum eğer bu ayda olmazsa eşim pek taraftar değil ama neden olmadıgı kafamda soru işareti bide çevre baskısı var kürtajdan sonra hemen hamile kalınıyomuş ama ben neden kalmamışım die geri kafalıların laflarını duydukçada psikolojim yerlebir oluyo bakalım hayırlısı inşallah kasım ayı hepimize meleklerimizi getirir :)

düşükmü yapmıştın canım?
evet canım haziran 27 de dr kontrolune gittiğimde tek zannettiğim bebeğimin ikiz olduğunu ve birinin gelişme geriliği yüzünden diğerininde kalbinin durdugunu ögrendim ondan sonrada bi daha hamiş olamadım bakalım bekliyorum canım :/

bende aynı canım herşey bırtaktığın gibi debelenmeye devam ediyorum...senin adına çok sevdindim inşallah en yakın zamanda yine hamişim diye yazarsın ki inanaıyorum kısa zamanda hamile kalacaksın sen
inşallah bitanem sende olacaksın inşallah bitanem seninde olmadımı ondan sonra dr gittinmi hiç ?

Rabbim bi daha göstermesin canım bende hemen hemen aynı şeyi yaşadımda çok zor Allah yardımcın yardımcım yardımcımız olsun inşallah

olmadı canım ya bekliyorum halen doktora gidip geliyor ama sonuç yok malesef perşembe hsg çektiricem yani anlayacağın devam çalışmalara bende
esin amelyatta olmuştu dimi senin tatlım ? ayy inşallah olumlu sonuçlar alırsın tatlım yaaa inşallah bi sorun çımaz ki zannetmiyorum

Rabbim bi daha göstermesin canım bende hemen hemen aynı şeyi yaşadımda çok zor Allah yardımcın yardımcım yardımcımız olsun inşallah
aminn canım Allaha sıgınmaktan başka çaremiz yok herşey bizim için deyip teselli ediyorum kendimi inşallah daha sağlıklı bebeklerimizi alıcaz kucağımıza sen ne zaman kaybettin canım ? benim zor geçti şu kürtaj donemi 45 gün adet gördüm adetim düzensizleşti biraz çektim anlayacağın drları eşimden çok görür hale gelmiştim o dönem Allahım düşmanıma dahi vermesin böyle bir acı

esin amelyatta olmuştu dimi senin tatlım ? ayy inşallah olumlu sonuçlar alırsın tatlım yaaa inşallah bi sorun çımaz ki zannetmiyorum
inşallah canım takdiri ilahi diyorum ben artık evet canım eşim ameliyat olalı tam 1 sene oldu şükür bu ay test verdik o da güzel çıktı şimdi bekliyorum bende pko çıktı birde yeni öğrendim birde şimdi bununla uğraşıyorum

amin canım.. ben eylülde kaybettim kalp atışları duyulmadı boş gebelikti sonra 12 eylülde kürtaj oldum bende adet olamadım sonra dr adet söktürücü verdi öylelikle oldum.. gebelik için gittim dra myom olduğunu öğrendim epey bi büyükmüş gebelik hormonlarıyla büyümüş bu kdr şimdi ameliyat olucam o alınmadan hamile kalmam riskli bekliyorum bende ameliyat günümü..

bak biliyosun sinemdede vardı pko oda klomen ve çatlama iğnesiyle şükür bebişlerini alıcak kucagına umutsuzluga kapılma bitanem olacak bide ayıptır sölemesi sana daha önce demişmiydim bilmiyorum dr lar şu diz dirsek midir o pozisyonu çok öneriyolar benm bu yeni dr bile onu dedi ( utandım suannn )

hangi gün olucan canım Allah yardımcın olsun ondan kurtulunca inşallah hemen kalıcaksın bu dönemde halletmen çok iyi olacak sonraki aya güzel bi şekilde çalışmaya başlıycaksın inşallahh

drların hepsi sende bi sorun yok kalmaman için sebep yok diolar ama eşimi ben dr götüremiyorum gitmiyo sğrekli oyalıyo beni ve benim sabrım tükeniyo artık adamı parçalıycammm

hangi gün olucan canım Allah yardımcın olsun ondan kurtulunca inşallah hemen kalıcaksın bu dönemde halletmen çok iyi olacak sonraki aya güzel bi şekilde çalışmaya başlıycaksın inşallahh
tam günü belli değil kuzum ama 2 hafta sonra eşimin geliş tarihine göre belli olucak.. ameliyatın durumuna göre korunma süresi 3-6 ay yada 1 sene olabiliyomuş inşallah ben en kolayıyla atlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…