Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

günaydın hanımlar nasılsınız?demeet hsg için adet oldun mu kuzum?sevgiciğim sanada geçmiş olsun doktor ne yaptı peki?
çok sağol canım dr ameliyat öncesi bi muayeneni yapalım dedi alttan muayene etti bide elle muayene etti bunu ilk kez oldum hareketlimi değilmi ona bakıyorum dedi ay doktorlarında işi zor yaaa hiç küçülme yok eşim burda olsa hemen yapcak tarih şuanda bana bağlı ve sonrasında 2 ay raporlu olcakmışım bunun iyileşme süreci bu dedi dr
amannn dikkat et canım yaaa aslında şu tansiyona yapılabilecek birşey var ise onu halletsen olacak mısın ameliyat ne dedi doktor
ben çok heyecanlı bi yapıya sahibim canım strese bağlı taşikardi var bende dra söledim zati senin muayenelerinde zor oluyodu demi diyo bana adamcağızda öğrendi artık kendimi sıkmaktan soğuk terler döküyorum ameliyat kesin olucam canım bu benim üzerime büyük bi yükmüş

sağol cnm haber pek iyi değil kuzum karaciğere bile sıçramış bu sene evleniyorlardı çok üzgünüz ALLAH tan ümit kesilmez tedavi görecek İNŞALLAH düzelir herşey......
Rabbim şifa versin tez zamanda inşallah yardımcıları olsun Allahım

kesinleşti mi tarih canım şifa olacaksa ol o da çıskın en azından aradan kafandan en azından onu atarsın

sevdinmi mersini gömüşmüydün daha önce?
yok daha bu yaz gördüm begendim merkezi çok güzel izmiri andırıyor sahil kesimi...kız kalesine cennet cehennem oraları da gezdik...susanoğlunda kaldık 4 5 gün sonra da geldik zaten ama begenedim mersini yaşanılacak şehir

benide eklermisiniz yaş 27 bat 19 kasım

defne nasılsın canım mayıs topiğinde birlikteydik hatırladın mı ?

izmire benziyo öylemi....bende izmiri çok merak ediyordum:))

inşallah canım inşallah çok istiyorum ilki olmadı bu kez olur inşallah sen kaç yıllık evlisin ne kadardır deniosun ?
bizim karışık durumlar cnm 3 yıllık evliyim bir düşük var ilk aylarda sonra 2,5 sene oldu işte eşim varikoselden ameliyat oldu bendede tek yumurtalık var böyle işte.......senin durumlar nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…