Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

hayırdır eşin nereye gitti oturduğun şehirde ailen yanında mı onlara git bir uğra ya da arkadaşlarınla dışarı çık canım daraltma kendini
Eşim 1 haftalığına yurt dışına gitti canım iş için ama ordayken 1 hafta daha uzattılar annemde kalıyorum ama öyle çok arkadaş çevrem yok ev iş-iş ev çok bunaldım

belkide olabilr canım zaten hamur işlerini beceremem hiç :) ama unuda nişastasıda fazla olmş olabilir bardağm büyüktü galiba

selam canım

uzun zaman oldu göremiyordum seni. Yakalayınca selam vereyim dedim.

Neler yapıyorsun ? Tedaviye devam ediyor musun ?
slm canım iyidir ne olsun tedaviyi bırakmıştım ama tekrar başlıcam canım kısmet olursa öteki ay doktoru değiştirdim klomen kullanmıyacağım artık...testler istedi onları verdim geldim...hsg çekilicem birde bu ay...eşimin değerleri düzeldi şükür sıra beklemede sanırım...sen nasılsın nasıl gidiyor tedavi falan oluyor musun:?

Merhaba herkeseee arkadaşlarr :) Nasıl gdiyor anne adayları anne olmak isteyenler :) Kilo durumunuz ne. Çalışanlar neler yapıyorsunuz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…