Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Kızlar adete 1 hafta kala ice b.. Olsa hamilelik olabilirmi acaba ?su gibi akintim var iliskiden beri iki gundur ve kokulu oluyor kizlar bilen yasayan varmi???

aynı leylaa yaa onu konusuyoduk arkadasla bişe yiyemıyorum zorla kahwaltı yaptrıolar bana :) sen nasılsınn
cnm ne zaman geçecek böyle gitmez doktoru aradınmı belki takviye bişey verir..........bende iyiyim kuzum kaynımın bu sene evleneceği kız elti adayım yani kanermiş heryerine sıçramış bu gün hastaneye gideceğiz pek iç açıcı değil durumu kaynıma çok üzülüyorum telle konuşuyor bir yandanda gözünden süzülen yaşları bize göstermemeye çalışıyor ev 2 gündür ruh gibi ........

Kızlar adete 1 hafta kala ice b.. Olsa hamilelik olabilirmi acaba ?su gibi akintim var iliskiden beri iki gundur ve kokulu oluyor kizlar bilen yasayan varmi???
eğer geç yumurtladıysan olabilir cnm ilişkiden sonra su gelmesi normal olabilir içerdeki ölü sperm akıyor da olabilir ama gebelik oluşsada bunu şimdi farkedemezsin cnm adetten en az 10 gün geçecek geç döllenmede durum böyle oluyor....

canımm çok üzüldümm çok zor bi durum yaa bugun ben doktora gtcem canım öğledn sonra sorcam o zaman doktora bakalım

Sagol canim.. Evet bende oylr düşünüyorum. Beklicem artik :) iki defa ust ustte b.. Oldu ama nasip tabi

ay Rabbim şifa versin yardımcıları olsun inşallah

Canim cok nasibetsizler oluyor boyle bana cocuk yap diyenden gecilmiyor. Eylul ayindan beri deniyoruz. Ben doktora gittim bir sorun yok. Hersey ve tum degerlerim normal. Esime de git sende bir gorun doktora diyemiyorum.
Bakalim bu ay olacakmi. Cok bunaliyorum cookkkk

canım sizin daha çok yenimiş inşallah en yakın zamanda kavuşursun yavruna stresle başa çıkabilirsek aslında herşey yoluna girecek sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…