Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Günaydın kızlar.. dün çok yoğundum ne okuyabildim ne yazabildim bugun hallettim hepsini :) ama benim forum çok yavaş ya güncelleme yaparken saatler geçiyo sayfadan sayfaya geçerken çok bekliyorum sizdede varmı bu sorun son 10 gündür hemen hemen böyle..
bu arada ben hala daha adet olmadım yarın dra gidicem Allahın izniyle.....

PaytiPo PaytiPo gözün aydın canım. Rabbim sağlıcakla kucağına almayi nasip etsin inş.
Kızlar biz is yeri açtık ve o yüzden kk ya giremiyorum artık. Ve bi kaç ay işime odaklanacagim .bebek için özel bişey yapmayacağım. Kendinize iyi bakin canlarim hepinizi tek tek öpüyorum :KK15::KK15::KK15:
kendine iyi bak cnm hayırlı olsun işyerin bu arada senin için iyi olur umarım.....çok ara verme ama ösletme kendini....

Günaydın kızlar.. dün çok yoğundum ne okuyabildim ne yazabildim bugun hallettim hepsini :) ama benim forum çok yavaş ya güncelleme yaparken saatler geçiyo sayfadan sayfaya geçerken çok bekliyorum sizdede varmı bu sorun son 10 gündür hemen hemen böyle..
bu arada ben hala daha adet olmadım yarın dra gidicem Allahın izniyle.....
benim de yavaş ama program yükledi bizimki ondan diye düşünmüştüm:110:

Anaaam paytipo neler görüyorum. Hayırlı olsun canım görünce çok sevindim. Sağlıcakla kucağına al inşallah.
Eweet tatlim yaa hala saskinim bende . Insaallah cumleten sagsalim alalim kucaklarimiza ve darisi tum isteyenlere. Hayal bile edemiyodum biri bana saglikla kucana al dicek diye ama cok sukur

X