Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

sağol cnm bat bekliyoruz şu an için sanmıyorum .....sizden güzel haberler alacağım inşallah ....eşim iyi de yine grip oldu kuzum napacamı şaşırdım artık ayda bir grip oluyor

sağol cnm bat bekliyoruz şu an için sanmıyorum .....sizden güzel haberler alacağım inşallah ....eşim iyi de yine grip oldu kuzum napacamı şaşırdım artık ayda bir grip oluyor
rabbım acıl sıfalar versın.. herseyın hayırlısı leyla abla rabbım cumlemıze hayrlı saglıklı evlatlar versın

ilginç ya.....ama hava değişikliği mi neden oldu acaba ...keşke bir test yapsan çok üzülmeyeceksen olumsuz olmasına bence test yap derim.....
aynen leyla abla bende oyle yapmayı dusunuyorum acaba hamıleyımde ustune mı gordum dıye dusunuyorum ama kendımı umıtlendırmekte ıstemıyorum

aynen leyla abla bende oyle yapmayı dusunuyorum acaba hamıleyımde ustune mı gordum dıye dusunuyorum ama kendımı umıtlendırmekte ıstemıyorum
cnm nasıl olsa kanama olmuş yani çokta ümitli değilsindir ama bence test yaptır....dün bir konuda okudum kadın üç ay kanamayla uğraşmış ama azar azar geliyormuş...diyo ki hani böyle üstüne görenlere kızardım insan anlamazmı diye hiç belirtim yoktu diyo üçüncü ay kanama olmamış gitmiş test yapmış pozitif doktora gitmiş 13 haftalıkmış....yani olmayacak şeyler değil hatta kadın alkol çok tüketmiş konuyuda öyle açmış zararı olmuşmudur bebeğime diye:)

bakalım leyla abla ıns bende hamısımdır de ustune gordum belkı :) :)

ıns leyla abla eger degılsemde doktora gtmeye baslıcam bende.. o nasıl oluyo leyla abla :)
cnm bu göbek kasların ağrıyorsa düşmüş oluyo ve çok eskiler söyler gebeliğe engeldir diye...birde megabitli tarif etmişti göbek deliğine parmağınla bastırıyorsun nabız atar gibi olur ortada atıyorsa sorun yok sağda solda altta atıyorsa göbek düşmüş bilen biri kaldırıyor:)her ay bişey yapıyom bu ayda bunu

hayırlısı canım ıns faydasını gorursunde en kısa zamanda hamıs kalırsın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…