Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Benmde mide bulantim yok dha. Ana goguslerde sislik var damarlarim braz dha belirginleşti gogsumdeki akintida var. Kasiklarnda batma oluomu

Merhaba kızlar malesef 4 ekim de adet oldum.
Veee benim yeni Bat 29 ekim bakalım ekim sonunda bir surpriz olacak mı:))

kızlar bugun ruyamda bı bayanla kavga ettıgımı gordum hemde sac saca ynii :)) acaba ne anlama gelıyo bılenınız varmı :)

kızlar hepinize günaydın .........dönüş yaptık dün şükür eşimde iyi....bende iyiyim orada bir kadına gönderdiler beni kasıklarımdan kontrol yaptı....çok ilginç şeyler söyledi:)bu arada sizlerden varmı hamiş kalan? ......ezele baktım ama yazmamış noldu kuzu sonuç.......demetciğim listeyi yenileyeceğim...BBD canım benim hayırlı olsun bize bol bol dua et olurmu?.......asimelek test yapmadınmı cnm?

kızlar hepinize günaydın .........dönüş yaptık dün şükür eşimde iyi....bende iyiyim orada bir kadına gönderdiler beni kasıklarımdan kontrol yaptı....çok ilginç şeyler söyledi:)bu arada sizlerden varmı hamiş kalan? ......ezele baktım ama yazmamış noldu kuzu sonuç.......demetciğim listeyi yenileyeceğim...BBD canım benim hayırlı olsun bize bol bol dua et olurmu?.......asimelek test yapmadınmı cnm?
Hoşgeldin canım. Bu gittiğin kadın doktor falan mı? Hayırdır ne söylediki ?

Hoşgeldin canım. Bu gittiğin kadın doktor falan mı? Hayırdır ne söylediki ?
hoşbulduk cnm.....kuzum çocuğu olmayanların gittiği bu tip işlerden anlayan yaşlı bir teyzeydi.....yumurtalığımın olmadığını anladı çocuğumun daha önce olduğunu anladı ......bana kanallardan sağdaki tıkalı dedi....bazı otları önerdi...dua ederek kasıklarımdan kontrol etti...

Günaydın kızlar allahın izniyle bugün 6+3 olduk 15 gün önce gitmistim Dr ama kesenizi ggörememiştir pzts görürüz inş.Rabbim isteyen herkese nasip etsin

hosgeldın leyla abla ya topıge can geldı :)

hoşbulduk cnm.....kuzum çocuğu olmayanların gittiği bu tip işlerden anlayan yaşlı bir teyzeydi.....yumurtalığımın olmadığını anladı çocuğumun daha önce olduğunu anladı ......bana kanallardan sağdaki tıkalı dedi....bazı otları önerdi...dua ederek kasıklarımdan kontrol etti...
Hadi hayırlısı olsun inş otlar işe yarar canım

Aa cok ilgincmis canm ya:KK51: Allahim hayrlisiyla guzel guzel bebisler nasip etsn hepimzinsallahh aminnn:)

X