Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canlarım ben bayram tatiline gidiyorum şimdi hepiniz ALLAH a emanet olun hamişler ALLAHım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin gözümüz aydın olsun ve hepinize iyi bayramlar şimdiden .......dönüş 2 hafta sonra ancak internete dönünce girebilirim kendinize iyi bakın hepinizi öptüm........
canım nasılsın eşin nasıl oldu? bu arada ben adetlendim yeni bat 9 kasım gibi birşey

canım hayırlı ugurlu olsun hamilesin rabbim sağ salim kucağına almak nasip eder inşallah darısı isteyen herkesin başına:KK76::KK76:
Aminn cnm insallahhh. Henuz doktr kontrolne gitmedgm icn cok erken sevnmek de istemiyorum kaptrmak istemiyorum kendmi yani:) ama smdiden cok guzel bi duyguuuu, darisi hepinizin basina insallahh:KK49:

Ben adetim iki gun gecince idrar testi yaptm silik cikti ikinci ama 6 gun oldu dha gelmedi benm kasik batmalarida var zten sendr yap bnce sabah kalknca sinuc verir

Belkide dusukten sonra regl donemlerin deismis yada duzensizLesmis olabilir. Hamilelik belirtilerin varmi
benm dıger hamılelıgımde bulantı kusma bas donmesı yoktu. oyuzden anlamıyorum hamılemıyım degılmıyım :) ama beyaz rengınde bı akıntım var , goguslerımde sıskınlık ve goguslerımın alt tarafında kahverengı lekeler cıktı bunlar hamılelık belırtısımı

X