Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Günaydın mucizemibeklgittim, post: 37136449, member: 626648"]Gunaydin cnm kan degerim 1574 4 haftlk felanmis 8.denememizdi bu ay.kafanuzi bosaltin rahat birakin kendinizi diyenlere bende cok kizardim ama gercekten kafayi rahatlatmak lazimm[/QUOTE]

hayırlı olsun darısı ısteyen herkesın basına ınsallah
pekı hıc dr a gıttınız mı bu sure zarfnda nazardegmesın?[/QUOTE]
Gunaydun cnm 2 sefer gittim cnm hicbisorun yok psikolojik dedi

güaydınlarr herkeseee :) bnm beta Hcg 970.06 çıktı Dr hafta söylemedi ama sanırım 2-3 haftalık bir de bnde hastayım yaa öksürük halsizlik birde uçuk çıkıyoo bitki çayı içmiyorum düşük riski falan olur diye tavsiye edeb,leceğiniz bir şey var mı ?

naptın demetciğim?
napayım canım izmire geldim gezip dolaşıyorum kafa dagıtıyorum bu ay da benden birşey yok galiba bugün 32.gün ama zaten geç yumurtladım adet olmayı bekliyorum pazartesi test yaptım negatifti zaten hiç belirtide yok sen nasılsın

Kizllaaar herkeste bi hastalik alms basini gidio kendinze iyi bakinnn hamis olma ihtimali olmayanlar bol bol zencefil tuketsin beklemede olanlar kendilerni sicak tutmakla yetinsin Gecms olsun

günaydın kızlarrr.

Yeni sorularımla karşınızdayım yinee:)

Yumurtlama takibi yapılıyor bende.dün tekrar gittim.regl 14.gün 19mm olmuş yumurtam.yoğun ilişki filan verdi. bide ben 33-36 günde bir regl olurum yani erken büyümüş gibime geldi. bunların büyüme hızı neye göre? kaç mm olunca çatlıyor ve bnm ne zaman çatlayacak bu durumda? bide belirli bi şekilde büyüyüp çatlamaması gibi birşey var mı?

#BBD hamileymişsin canım listeden gördüm Allah tamamına erdirsin inşallah yenimi öğrendin?

bende 3 hafta önce kürtaj oldum 5 haftalıkken kese vardı ama kalp atışları duyulmadı beta hcg de hiç artmadı 1 haftada

bende 3 hafta önce kürtaj oldum 5 haftalıkken kese vardı ama kalp atışları duyulmadı beta hcg de hiç artmadı 1 haftada
canım çok geçmiş olsun.. Rabbim en kısa zamanda sağlıkla inşallah bir daha hamile kalmanı nasip eder, kucağını doldurur bitanem...

canım çok geçmiş olsun.. Rabbim en kısa zamanda sağlıkla inşallah bir daha hamile kalmanı nasip eder, kucağını doldurur bitanem...
İNŞALLAH CANIM.. inan psikolojim hala daha düzelmedi bir an önce adet olsam doktora gitsem ameliyat olsam sağlıklı gebe kalsam diye bekliyorum ve dua ediyorum

Leylacım tatile girmişsin ama eşine geçmiş olsun güzel haberlerin gelsin inşallah.. #nazardegmesin sende de bebiş varmış sanada hayırlı olsun canım

Sağol cE="Sevgi_16, post: 37165608, member: 617677"]Leylacım tatile girmişsin ama eşine geçmiş olsun güzel haberlerin gelsin inşallah.. #nazardegmesin sende de bebiş varmış sanada hayırlı olsun canım[/QUOTE]
Sagol cnm Rabbim isteyen herkese versin AMİN

Sağol cE="Sevgi_16, post: 37165608, member: 617677"]Leylacım tatile girmişsin ama eşine geçmiş olsun güzel haberlerin gelsin inşallah.. #nazardegmesin sende de bebiş varmış sanada hayırlı olsun canım
Sagol cnm Rabbim isteyen herkese versin AMİN[/QUOTE]
AMİN İNŞALLAH

Günaydın huzurlu, keyifli ,sağlıklı günler dilerim herkese
hasta olan arkadaşlara çooook geçmiş olsun. kendinize dikkat edin malum geçiş mevsimi

sana da çok geçmiş olsun arkadaşım :/ korunuyormusun, peki dr ne dedi, ilk gebelikmiydi

#BBD hamileymişsin canım listeden gördüm Allah tamamına erdirsin inşallah yenimi öğrendin?
Cnm henz sadce idrar testndeki cift cizgilere dayaniyor sonuc. Bgn kan tahlilimi verdm aksama dogru cikarma sonuclar. Garip bi seymis su degerleri beklemek. Sen nasilsin uzn zmndr goremiyirm sni forumda toparlayabildn mi kdnni canm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…