Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

[QUOTEçok heyeBD, post:korkuyorum ya tedt member: 104208"]Masalllah:) hayrli olsun cnmm
Ayyyy cok heyecanliyim korkuuorum ya test yanlissa diye[/QUOTE]

ayyy tebrıkler bugun hep guzel haberler var
ben de sıze guzel haberler veıırım ınsallah bı kac gune kadarrr
arkadaslarım sızler hayırlısıyla kucagınıza alın ınsallah
bızler de bı an once guzel haberler alalım ınsallah
bızlere de dua edın nolur
hamılelerın duası kabul olurmusss

Günaydın. 88nurlu, post: 37135297, member: 616541"]ayyyyyyy canım hayırlı olsunçok kizardim k segerçektenkarlah bizlere de nasip etsin inşallah ya ne kadar güzel haberler alıyoruz burada.ne kadar sürede hamile kaldın???[/QUOTE]
Gunaydin cnm kan degerim 1574 4 haftlk felanmis 8.denememizdi bu ay.kafanuzi bosaltin rahat birakin kendinizi diyenlere bende cok kizardim ama gercekten kafayi rahatlatmak lazimm

canlarım ben bayram tatiline gidiyorum şimdi hepiniz ALLAH a emanet olun hamişler ALLAHım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin gözümüz aydın olsun ve hepinize iyi bayramlar şimdiden .......dönüş 2 hafta sonra ancak internete dönünce girebilirim kendinize iyi bakın hepinizi öptüm........

Gunaydin cnm kan degerim 1574 4 haftlk felanmis 8.denememizdi bu ay.kafanuzi bosaltin rahat birakin kendinizi diyenlere bende cok kizardim ama gercekten kafayi rahatlatmak lazimm[/QUOTE]

hayırlı olsun darısı ısteyen herkesın basına ınsallah
pekı hıc dr a gıttınız mı bu sure zarfnda nazardegmesın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…