Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Günaydın cnm polyanna23, post: 37116949, member: 570048"]Kuzum teker teker değil çifter çifter hamiş olalım İNŞALLAH....naptın varmı gelişme cnm?[/QUOTE]
Gunaydin cnm şuan bi gelişme yok bi hevesle test yapaym diye uyandım ama yapmadım göğüs hassasiyetin devamediyor aksam farkettim göğüs uuçlarında büyüme ve siyahlık var belirti olabilirmi bilmiyom ama test için brz daha beklucem sanırım 2, gün bugün cesaretimi toplamam lazim 8 .ayim negatif gorcrm diye korkuyorum artk

Günaydın cnm polyanna23, post: 37116949, member: 570048"]Kuzum teker teker değil çifter çifter hamiş olalım İNŞALLAH....naptın varmı gelişme cnm?
Gunaydin cnm şuan bi gelişme yok bi hevesle test yapaym diye uyandım ama yapmadım göğüs hassasiyetin devamediyor aksam farkettim göğüs uuçlarında büyüme ve siyahlık var belirti olabilirmi bilmiyom ama test için brz daha beklucem sanırım 2, gün bugün cesaretimi toplamam lazim 8 .ayim negatif gorcrm diye korkuyorum artk[/QUOTE]
cnm benim o dediğin belirtiler tamda hamişlerin belirtileri hadi bakalım cesareti toplar toplamaz pozitifi bekliyoz senden hayırlısı........

cnm benim o dediğin belirtiler tamda hamişlerin belirtileri hadi bakalım cesareti toplar toplamaz pozitifi bekliyoz senden hayırlısı........[/QUOTE]
yaaaa cok heveslenmek istemiyorum aslinda uzulmemek icin bi tarafimda diyo ki hamile olabilirsin nasip artik rabbim hayirlisini versin hepimuze.esim simdiden alusti ogluma iyi bak deyip duruyoo

cnm benim o dediğin belirtiler tamda hamişlerin belirtileri hadi bakalım cesareti toplar toplamaz pozitifi bekliyoz senden hayırlısı........
yaaaa cok heveslenmek istemiyorum aslinda uzulmemek icin bi tarafimda diyo ki hamile olabilirsin nasip artik rabbim hayirlisini versin hepimuze.esim simdiden alusti ogluma iyi bak deyip duruyoo[/QUOTE]
İNŞALLAH pozitif olacak cnm testin sonucu.......olmazsada üzülmek yok yola devam ...ama test yapsan adet gecikmelerinde genelde çıkıyor........umarım güzel haberler verirsin sende bize.......

Canm yarn sbh dersim yok o arada vercm kan insallah. Saglk ocagina mi gtsem ilk etapta? Hastane icn randevu almadm cnku. Ayrica ilk sizlerle paylasiyorumm iyi ki varsinizz
kuzum sağlık ocağı sonucu geç veriyor herhangi bir devlet hastanesinin bile acilinde kan versen 1 satte sonuç veriyor bizim burda 3 kez verdim devlette ama acilde hemen almıştım sonuçları ....özeldede versen aciline git 1 saatte elinde...

arkadaslar gunaydın,
aranıza yenı katılıyorum ama sizi takıp edıyordum burdan.bız de 4 aydır korunmuyoruz ve beklenen ancak olması istenmeyen adet tarıhım yarın.cook heyecanlıyımm inşallah Allahım bekleyen herkese verır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…