Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Normalde benimde 29 .da olmam lazım ama bu ay geç yumurtladım o yüzden 1 hafta ileri attı...zaten belirti falan da yok bende...sizde kasık ağrısı falkan varmı?
Bn belietileri dinlememeye calsiorm cnm dinlemeye kalksam her sy belirti Bndeki asil ve belki de tek tuhaf sey goguslermde ageinin olmamasi. Bu ilk kez oluyor. Ama daha var bata beklemedeyim Insallah hepmz guzel haberler alirizz

yok be kuzum İNŞALLAH önümüzdeki aya herkes hamiş kalırda uçarız hepberaber:)))sağol cnm amliyat oldu şükür bakalım artık bir sene veriyorlar düzelir diye hayırlısı olsun cnm....

kızlar ağustos ve temmuz aylarında bilimsel araştırmaya göre en çok bebek dünyaya gelen aylarmış böyleliklede eylül ekim ve kasım ayının doğurgan dönem olduğu varsayılıyor hadi bakalım doğurgan dönemdeyiz inşallah....................

Ben son güne kadar yapıyorum canım ama kocam mudur kalmasın 4 gün boyunca diye
hım anladım teşekkürler:) benim şuan adetimin 17. günü yani bir kaç gün ara versem diyorum, birde yarın smear vermeye gitcem sperm falan kalmasın çok ayıp yumurtlamam da bitti galiba ıslaklığım yok çünkü.

senin beklediğin bişe wardı zaten canm gelsn bırak son gelmeleri bunlar napıyım ben koştrup duruom walla pimapenleri değiştrdim iş güç uğraşıyom sen nasılsın napıosun kuzum
bende grip oldum biryndanda adet valla hiç iyi değilim yatamıyorumda eşimle uğraşıyorum böyle işte.......

kızlar ya akşama çaya misafirim gelecek... saolsun kocam dün bana sormadan kabul etmiş akşam kendisi kakaolu kek yaptı... yufka almış yanına da ondan börek yapacak bugün... salata olarak bişi yapsam mı ne yapsam yada yapmasam mı bilemedim akıl verin bana

cnm patatesi haşla yap bir patates salatası güzel olur yanına.............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…