Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

amin canım inşallah cümlemizin ama cidden eşinin değerleri maşallah iyi...bazende fazla takmaktan olmuyor buna inanıyorum ben ... rahat olmak lazım ama olamıyoruz...rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah

13 ay olduğuna göre araştırmalar başlanmıştır herhalde sizin için niye olmuyo diye

kist ya da myom herhangi birşey yok hormonlar da normal.cuma gidicem tekrar yumurtlamaya bakacak şimdi.onu takip edelim ona göre bir plan çıkartırız dedi dr.ne olacak sonrasında bilmiyorum valla hayırlısı olsun inş

amin canım inşallah cümlemizin ama cidden eşinin değerleri maşallah iyi...bazende fazla takmaktan olmuyor buna inanıyorum ben ... rahat olmak lazım ama olamıyoruz...rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah
ay rahat olmak çok zor yahuu.yani afedersiniz direk niyet belli o yüzden de olmuyor bekli ne biliyim vardır Allah'ın bir bildiği

hsg çekildimi canım
hiç öyle birşey söylemedi zaten burada forumlarda da okudum çok korktum.çünkü bnm alttan muayenede bile gögüsüme kadar acıyo yani :) neden isterler ki diye de araştırdım onu tüplerde tıkanıklık var mı acaba diye gerekiyormuş sanırım
Allah inşallah ona gerek kalmadan bir evlat sahibi nasib eder

korkma canım herkesinki aynı olcak diye bi kural yok inşallah gerek kalmaz. eşinin spermiogramı iyiyse seninde hormanların ve rahimin iyiyse tek çare o kalıyo ama

ya ben aslında ne istiyorum biliyor musun. gidiyim klomen ve çatlatma iğnesi versin öyle deneyelim ki öyle olunca şans cok artıyomuş olmuyıosa artık son çare rahim filmi çekilsin :):):)

yumurtan varsa ve düzgün çatlıyosa onlara gerek yok diye biliyorum

offf kadın için ne kadar detaylı şeyler yaa.işte şimdi yumurtluyomuyum diye bakacak heralde tam tavuk oldum:)

erkekler ne rahat bi kere bi test hop bu kadar.ben şimdi acaba öyle mi olacak böyle mi şuna da bakalım falan filan.insanlar zırt pırt sorar çocuk düşünüyo musunuz? bide onlara acıklama yap valla uyuz oluyorum artık iyice.

Allah utandırmasın kimseyi ya valla psikolojik olarak da zor.bütün bu aşamalar da zor

aynen öyle canım ya bütün iş kadında bitiyo. erkekte sperm varsa var yoksa yok azsada arttırma yolları var kadında rahim tüpler yumurtalar hormanlar ammaaannnn aaammmmaaannn çocuğu taşıyanda kadı doğuranda kadın cennet boşuna anaların ayaklarının altınd diil

ay kesinlikle ya.sende durumlar nasıl canım? var mı hiç çocuğun ya da ilk mi istiyorsun bir problem var mı?

yaş kaç canım

merhabalar...............ösledim sizi ....bu akşam itibariyle adet oldum......................eşim cuma günü iş başı yapacak durumu iyi MAŞALLAH.....düzenli girince geçmişi okurum kendinize iyi bakın.................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…