Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım çok geçmiş olsun sabır yıkılmak isyan etmek bize yakışmaz her şerde bir hayır vardır soğan kürü uygularsın kiste birebir bende dr gideceğim birde hsg çektireceğim
Teşekkür ederim canım benim.evet soğan kuru nu uygulamayı deneyeceğim inş senin hsgden bişey çıkmaz ve peşine hemen hamiş kalırsın

hepsi aynı gün olunca canın sıkılmış. pkodan korkma öbür kisti düşün onunda çaresi varmış bak üzme kendini

heryeri göndericem walla
Evet ya hersey üst üste geldi. Ins kist soğan kuruyle halolur. Bende tüm halilarimi vereceğim yıkamaya ama hiç içime sinmiyor. Güzel yikamiyolar. Keşke yikayacak yerim olsada ben yikasam

hanımlarr ben hsg den çok korkuyorum anestesizi ile olmak istiyorum eşim izin vermiyor dayanılabilecek bir ağrımı çok korkuyoruumm çok gerildim ağladım bu gün eşim bence problem yok bile çektirme çektirirsekte sen rahatla diye çektirelim diyor of off

canım üzülmemeye çalış herşey üstüste geldiği için kendini iyi hissetmiyorsundur elbet güzel günler göreceksin demek ki rabbim sınıyor bizi her karanlık gecenin aydınlığı vardır...yıpratmamaya çalış canım soğan kürü kiste ve pkoya iyi geliyor bende denicem belki de bu kürden sonra bebişlerimiz hayırlısı ile gelir

Canim ya bence çok sancı olmuyor. Inan bana benim her ay adet sancilarim hsgden daha beter. Kız hem cektir ki aklında soru işareti kalmasın. Hem hsgden sonra 3 ay içinde hamile kalma şansı yüzde 80mis

Tamam canım ikimizde bu ay uygulayalim beraber bırakmak olmasın tek yapınca yürümüyor bee

Tamam canım ikimizde bu ay uygulayalim beraber bırakmak olmasın tek yapınca yürümüyor bee
yapalım canım ben bu ay leyla ile yapacaktım ama 1 gün içtim tadına dayanamadım birde bende ne olsa kist yok pko yok dedim ama en son gittiğim doktor pko başlangıcı dedi o yüzden ben bu ay kesin başlıyorum adet olayım beraber belki bu 2 3 ay içinde hamiş kalırız

Inşallah canım kalalim artık lütfen Allahım lütfennnn

Inşallah canım kalalim artık lütfen Allahım lütfennnn
walla kuzum bende bekliyorum artık pek takmıyorum üzülmemeye çalışıyorum çevremdeki herkes hamile hemde benden sonra evlendiler...daha bugün lojmanda bir abla diyor artık yap da bebek bakalım...hayırlısı deyip uzaklaştım içim buruk oldu ama neyse bunda da vardır bir hayır diyorum bu arada benim gögüslerim çok ağrıyor ya (( dokunamıyrum resmen

Bat nezaman canım listeyi bulamadım kız inş sen hamilesindir. Buna yogunlasalim ve gelsin bebiş :)

Bat nezaman canım listeyi bulamadım kız inş sen hamilesindir. Buna yogunlasalim ve gelsin bebiş :)
yok kuzum benim adete daha var çünkü ovulasyonda cumartesş çift çizgiyi gördüm cumartesi sabah dün geceçalışma oldu ama bugün sabahtan beri gögüslerim felaket yumurtlama zamanında da oluyor muydu bu ağrı?

Canim benim hiç birzaman gogusum agrimaz bitek hamile kalınca agrir o yüzden yumurtlama zamanı agrir mi bilemedim

Günaydın kızlar bat a son 3-4 gün kaldı gelcekmi gelmicekmi bilemedim şuan belirti yok sadece çok fazla ateş var geceleri ama bat a yaklaşınca da oluto aslında.neyse hayırlısı artik bekleyip gorecegiz

bende ilk kez yaşadım da ondan tuhaf geldi kuzum başka da bişi yok zaten neyse 14 gün bekleyelim bakalım ne olacak :)
Canm nrmalde bnm yumurtlamadan hemen snra agirir ve buyur. Bu aysa tam tersi ymrtlamadan snra hic agri yok. Yani insan vucudu iste, napsa yeridir Genelde agrisi olmayanlar agirdignda hamile oldgnu ogreniyor ama beklemek ennn guzeliiii

Canm nrmalde bnm yumurtlamadan hemen snra agirir ve buyur. Bu aysa tam tersi ymrtlamadan snra hic agri yok. Yani insan vucudu iste, napsa yeridir Genelde agrisi olmayanlar agirdignda hamile oldgnu ogreniyor ama beklemek ennn guzeliiii
hamilelik değildir muhtemelen canım daha çok erken ama benim gögüslerim düşük yaptığım ay hamile kaldığımda bile ağrımamıştı şimdi paranoyak oldum ya herşeyi didikler oldum resmen :) kesin yumurtlamadan kaynaklıdır sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…