Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kaynanaya gitsem hayatta yapmaz beni bekler hep ben yaparım ama günde üç kez yani gitmesem daha iyi dimi:KK70::KK70:
Kız oda benden bekliyor ama ben koçişle anlaşmalı gidiyorum. Zaten tatile goturdugun falan yok oraya gidince kimse benden hizmet beklemesin. Gezip tozucam yoksa kavga çıkarırım bak oda garibim tırsıyor hiç bişey yaptirmiyor :KK66: bu konuda çok cirkefimdir:KK11:

şal da aldım ama yüzüm kafam çok küçük pek yakışmadı diyor eşim bende soğudum...aslında bağlama tekniğini öğrensem hani saçı altta şekle sokabilsem olurda işte tecrübeeeeee.................
bende yeni topuz yapmaya başladım beceremiyom:KK30:topuz tokası aldım onunla yapıyom uyduruk kaydırık bişeyler:KK30:
bak onu çok güzel yaparım incesinide kalınınıda:)))
kız sürüyorum aslında ama göz yapım bi tuhaf nette yapılanların hiç biri uymadı bi komik oluyo:KK61:

şal da aldım ama yüzüm kafam çok küçük pek yakışmadı diyor eşim bende soğudum...aslında bağlama tekniğini öğrensem hani saçı altta şekle sokabilsem olurda işte tecrübeeeeee.................
Zamanla işin ustaların a bile taş cikarirsin canım. Ne kadar oldu kapanali

Kız oda benden bekliyor ama ben koçişle anlaşmalı gidiyorum. Zaten tatile goturdugun falan yok oraya gidince kimse benden hizmet beklemesin. Gezip tozucam yoksa kavga çıkarırım bak oda garibim tırsıyor hiç bişey yaptirmiyor :KK66: bu konuda çok cirkefimdir:KK11:
yav bacım bu çirkefliği bende öğrenmek istiyom ama bizim ordada adetler gelin varken hayatta el etmezler eşimle ben hemşeriyiz malesef.....ama valla çok yoruluyorum aslında herif tırssa bir yapsam iki beklerim benimki tırsmaz valla:))))

bende yeni topuz yapmaya başladım beceremiyom:KK30:topuz tokası aldım onunla yapıyom uyduruk kaydırık bişeyler:KK30:

kız sürüyorum aslında ama göz yapım bi tuhaf nette yapılanların hiç biri uymadı bi komik oluyo:KK61:
Ben çok güzel çekiyorum ama göz kapaklarim küçük olduğu için hemen üzerine bulasiyor işte herkesin bi derdi var :KK43:

benim kaygana kimsenin yaptığı işi beğenmez ille kendi el atacak. rahat batıyo kadına şükür. eşim çaysuyu koy dedi kaynatam ne dese beğenirsin yok yok yok o yapamaz dedi kaynanama kalk sen koy dedi:KK70: eşim evin en küçüğü ben evimizin en büyüğüyüm en küçük olmak ne güzel bieymiş yaaa oraya gidince eltiler falan sen bırak diyolar:KK70: bi mercimek çorbası yaptım kaynatam öve öve bitiremedi ertesi gün bi daha yaptım:KK70::KK71::KK31:

sanırım gerçekten arkamdan konuşunca kulaklarım çınlıyo hahahaha hemen foruma bakıyorum... kuzum malum işyerindeyim telefonlar gelen giden dosyalar ancak işte fırsat bulunca okuyup cevap yazıyorum
yok kuzum baskı yapmıyom aşkitom biliyoz çalışıyon çift canla şaka takılıyom tabi......

ne için ameliyat olacaksın canım
canım baya büyük miyom varmış bende gebelikle birlikte 2-3 katına çıkmış sanırım ilk gittiğim dr 14 cm*11 cm dedi sonra 3.dr 10 cm*8 cm diye söledi kürtajımı yaptı şimdi gebelik hormonlarının normale dönmesini bekliyoruz o miyom alıncak Rabbim yardımcım olsun

cnm ameliyat korkutmasın seni İNŞALLAH neticesi güzel olacak ....kurtulacaksın o riskli durumdan gebe kalsan bu sefer bir sürü soru işareti miyoma noldu nolacak en iyisimi tertemiz bir rahimle bekle bebişini ameliyat sonraki adetten sonramı?
inşallah canım korkmuyorum desem yalan olur ama Allahım büyük ona sığınıyorum.. Ameliyat günü belli değil ama en erken 24 ekimden sonra

artık öyleyim cnm:KK68:
Maşallah ne güzel Allahım daim etsin

geçmiş olsun canım ilkmiydi:KK19:
evt canım ilkti

yav bacım bu çirkefliği bende öğrenmek istiyom ama bizim ordada adetler gelin varken hayatta el etmezler eşimle ben hemşeriyiz malesef.....ama valla çok yoruluyorum aslında herif tırssa bir yapsam iki beklerim benimki tırsmaz valla:))))
Bizim ordada adetler öyle ama artık adet falan takmiyorum ben sadece kendimi düşünüyorum. Ve böyle daha mutluyum. Kız ettim poposunun üzerine oturmadan geri geliyor. Sabah 7 de kalkar kahvaltilarini bile hazırlar ama değer vermiyorlar onlar öyleyse bende böyleyim ahahahah.

benim kaygana kimsenin yaptığı işi beğenmez ille kendi el atacak. rahat batıyo kadına şükür. eşim çaysuyu koy dedi kaynatam ne dese beğenirsin yok yok yok o yapamaz dedi kaynanama kalk sen koy dedi:KK70: eşim evin en küçüğü ben evimizin en büyüğüyüm en küçük olmak ne güzel bieymiş yaaa oraya gidince eltiler falan sen bırak diyolar:KK70: bi mercimek çorbası yaptım kaynatam öve öve bitiremedi ertesi gün bi daha yaptım:KK70::KK71::KK31:
benim tam tersi elti büyük ama hayatta kalkmaz yerinden 3 çocuğun birini alır birini bırakır sözüm ona uyanık işte:)))çocuğu bırakıp otursa derim yapmak istemiyo ama bahane ettiği apaçık ortada...

Kızlar görüşürüz sona ben gidip yemek yapayım:KK51:koçiş gelcek birazdan. Ha buarada yarın girmezsem anlayinki adet olmuşum ve kendimi dağlara vurmusum:KK42::KK42::KK42:

bende eyeliner suremiyom:KK30:
bak yakın olaydık öğretirdim sana

eşarp bağlamayı çok küçük yaşta öğrendim keşke öğrendiğimde kapansaydım şimdi çalışma hayatırdı vs engel oluyo Allahım affetsin herkesin içine sundursun diğer ibadetlerimizi kabul etsin inşallah

çok geçmiş olsun canım umarım herşey iistediğin gibi olur. rahat atlatırsın:KK25:
inşallah canım dualarınızı eksik etmeyin

bak yakın olaydık öğretirdim sana

eşarp bağlamayı çok küçük yaşta öğrendim keşke öğrendiğimde kapansaydım şimdi çalışma hayatırdı vs engel oluyo Allahım affetsin herkesin içine sundursun diğer ibadetlerimizi kabul etsin inşallah

inşallah canım dualarınızı eksik etmeyin
kısmet cnm vallahi yakın olsan öğretirdin.....

X