Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

takib edemedim leyla abla dr eşin için ne söyledi ameliyat mı?
CNM Anne baba hepsi mersinde ben istanbulda .....doktoru hatırlayınca topluca dayak için gidelim diyesim geliyor .....uyuz doktor eşime vitamin öneriyor ameliytıda düşüş olduğu için kafama yatıyor diyor anlayacağın cnm ameliyat olacak ama başka doktorda resmen başından savdı.....

hmm çok sinir bozucu gerçekten ama sakin ol ablacım başka bir dr a görünmekte zarar değil yarar bile çıkar dr un biri bana acil yatış vermişti vücudunu iltihap sarmış damardan kurutulması lazım dedi başka dr a gittim yok öyle bir şey dedi

ya şimdiki doktorlarda ya sorun ya da biz çok uyanık olduk artık:)eşim dün randevu almış başka doktorda ameliyat için gün alacak cnm.....bu zamanda 3 doktor gezmekte fayda var.....

ya şimdiki doktorlarda ya sorun ya da biz çok uyanık olduk artık:)eşim dün randevu almış başka doktorda ameliyat için gün alacak cnm.....bu zamanda 3 doktor gezmekte fayda var.....

üç doktor güldürdün beni hakikaten teyid için üçüncü gerekli
varikosel ameliyatımı leyla abla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…