Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ya biraz önce bir topikte okudum kadının ateşi var özelde acile gidiyor hamile diye nöbetçi kadın doğumcuya yönlendiriyorlar ve doktor çocuğun kalp atışı yok kürtaj diyor kadın bir hışımla kalkıp kendi doktoruna gidiyor veeeeee çocuk sağlıklı kalp atışı var................yuh dedim valla.........içgüdüsel bişeyi yok dedim ve kendi doktoruma gittim diyor

Allahım ya daha neler okuyacaz neler duyacaz ya şuna bak.... kürtaj demek bu kadar kolaymı Allahtan kadın akıllılık etmiş

Kizlarrr ben dogumdan acayiiiiiiip korkuyorum kalbim durcak gbi oluyor dusununce
Kız niye korkuyosun ki.emin ol hamile kalınca o duygu geçecek.bebegini görme heyecanını yaşayacaksın. Ya ben hiç dogurmadim ama doğum yapan arkadaşlarım söylüyor böyle olduğunu. Ah ah bi hamile kalabilsem. :)

kızlar forumu sık sık takip ederim ama yazmıyorum genelde fakat size bişe sormak istiyrum 31 32 günde adet görüyorum 10. gün yumurtladımı düşünüyorum o kıvamlı akıntı geldi o günü degerlendirdik ama acaba yanılmış olabilirmiyim adet bittikten 4 gün sonra yumurtlama olabilirmi bu arada en son adet tarihim 1 eylül yumurtladımı düşündüğüm gün ise 1o eylül

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…