Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Merhaba kızlar, ben artık anne adayı değilim salı günü dra gittikten sonra kan tahlili yaptırmıştım cteside başka bi dra randevu almıştım perşembe tahlil sonuçlarında beta hcg 935 de kalmış bir hafta önce gebe olduğumu öğrendiğimdede sonuç aynıydı apar topar ctesi günkü randevumu perşembeye aldım dr kese olduğunu fakat değer artmadığı için muhtemelen boş gebelik olduğunu söyledi sağlıkl bi gebelik olsa bile miyomdan dolayı erken doğum riski ve ağrılı zor bi gebelik olurmuş nitekim dün kürtaj oldumİçimde bi boşluk 3 gündür ruh gibiyim ağlıyorum sürekli şimdi gebelik hormonlarımın normale inmesi beklenip ameliyat olucam Allah yar ve yardımcım olsun sağlıkcakla kalın

Canım çok geçmiş 16, poüzüldüm 9778herşeyin r: 617677"]Merhaba kızlar, ben artık anne adayı değilim salı günü dra gittikten sonra kan tahlili yaptırmıştım cteside başka bi dra randevu almıştım perşembe tahlil sonuçlarında beta hcg 935 de kalmış bir hafta önce gebe olduğumu öğrendiğimdede sonuç aynıydı apar topar ctesi günkü randevumu perşembeye aldım dr kese olduğunu fakat değer artmadığı için muhtemelen boş gebelik olduğunu söyledi sağlıkl bi gebelik olsa bile miyomdan dolayı erken doğum riski ve ağrılı zor bi gebelik olurmuş nitekim dün kürtaj oldumİçimde bi boşluk 3 gündür ruh gibiyim ağlıyorum sürekli şimdi gebelik hormonlarımın normale inmesi beklenip ameliyat olucam Allah yar ve yardımcım olsun sağlıkcakla kalın[/QUOTE]
Canim cok gecmis olsun uzuldum ama herseyin hayirlisi

Kızlar nihayet evime döndüm. Hem güzel hemde hasta bi tatil geçirdim. Yumurtlamam da boş geçti artık 20 eylül ü beklemedeyim. Bu gece rüyamda bi tane kız bana karñıñda 2 tane can tasiyosun dedi.bende kıza yok ben 2 ay önce düşük yaptım dedim. Rabbim hayırlara yazsın inşallah. Bu arada sizleride çok özledimmmmm

Reactions: BBD
canım çok geçmiş olsun rabbim tez zamanda toparlanmak nasıl etsin inşallah..ameliyat olduktan sonra daha kolay hamile kalır sağlıklı bir gebelik geçirirsin inş

hoşgeldin canımmm inş rüyan hayra çıkar :)

Ya cok uzuldum canim Ama iste hem annenin hem bebegin sagligi cok onemli. Allahim aabir versn, bizi habersiz birakma olr mu

cnm çok geçmiş olsun Allahım hayırlı şifaversin üzüldüm ama sağlıklı olmayan gebeleiklerin ardından hemen hamile kalınıyor....üzme nolur kendini hakkında herşeyin hayırlısı olsun bizi haberdar et olurmu

cnm hoşgeldin valla yemek tariflerini ve muhabbetini özledik:)

Hastayım canım ne inat gripmiş birakmadı yakamısen nasılsın canım. Eşin ameliyat olacak mı?
geçmiş olsun cnm... pazartesi test sonucunu alıp üroloğa gideceğiz değerler öncekinden daha düşükse kesin varikoselmiş onu bekliyoz kuzum eşim MAŞALLAH 3.üncü doktora gitti tam emin olmak istiyor ameliyat için .....değilsede ilaç tedavisiymiş ...beklemedeyiz anlayacağın cnm

Ama olsun eşin en iyisini yapıyor tek doktorla kalmamak lazım. Ins hakkınızda en hayırlı neyse o olur.sonra gelsin bebiş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…