Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kızlar moralim çook bozuk, depresyonda gibiyim ne yemek yemek istiyorum ne başka bişey öylece kalakalmak istiyorum yanlız başıma.

beni ancak siz anlarsınız diye sizinle paylaşmak istedim. bu ay sanırım gebe kalamayacağım. nedeni eşime çok kızgın ve kırgınım bu yüzden yatakları ayırdım. ben binbir umutla bebeğimiz olsun diye bakıyorum o bunu galiye bile almıyor. adet günümün bitiminde 10. günde ilişkiye girmiştik bebek için ve gün aşırı ilişkiye girmemiz gerektiğini de biliyor bebek için. ama 2.günü akşamı benim moralim bozuk yapamam vs. dedi bende bişey demedim keyfi yerine gelmesini bekledim sonra baktım keyfi yerinde maç izliyor falan. süslendim püslendim sana masaj yapayım gel falan diyorum geldi ama benimle birlikte olmak istemedi. kadınlık gururumamı yanayım bebek istememesini düşündüm buna mı yanayım.
bir de bana sen çok acele ediyorsun olur bebeğimiz diyor hemen doktora gidiyosun ne oluyor diyor. ya evleneli 2 yılı geçti yaşım 30 a geliyor bu bana acele ediyorsun diyor. çok sinirlerim bozuldu yanından çektim gitti misafir yatak odamız vardı ağladım ağladım çok kırılmıştım çünkü. bu satırları yazarken bile kendimi tutamıyorum ağlıyorum. gece yanıma geldi işte niye ağlıyorsun falan. dedim sen bebek falan istemiyorsun artık beni sevdiğinden de şüpheliyim. o da işte yine aynı teraneler çok aceleci davrannıyormuşum falan sinirden bağırdım çağırdım neler dediğimi bile tam bilmiyorum. boşanalım bile demiş olabilirim. sonra misafir yatak odasına gittim kapımı kilitledim o da yatak odamıza gidip uyudu.

ben ertesi gün ne yedim ne içtim odadan dışarı çıkmadım bile o işten gelince yanıma gelcekti kapımı kilitlemiştim 2 kez tıklattı bende yanlız kalmak istiyorum dedim. oda hiç bişey demeden gitti.

şuan kendimi çok halsiz çok bitkin hissediyorum. ayakta zor duruyorum. yinede bir umut bebeğim olur belki diye kalktım çorba yapıp içtim kendime eziyet ediyorum farkındayım. ama nasıl bir durumdayım bilemezsiniz.

evi terkedip annemin yanına bile gitmeyi düşündüm ben samsundayım annem tekirdağda. her şeyi bırakıp yanıma telefonumu bile almadan gitmek istedim. ama bu pazar en yakın arkadaşımın düğünü var bilmiyorum napsam. dışarıyı bırakın odadan çıkmak bile istemiyorum.
çok kötüyüm çok kırıldım gururum incindi ne yapacağımı bilemiyorum...

canım dur öyle hemen bırakılıp gidilirmi aturup konuşsan ya eşinle sen istemiomusun de bebeğimz olmasını de hemen yatak ayırmak terkedip gitmek lafları nie kuzum olmaz öyle sen bugün güzelce hazırlan süslen püslen güzel bi yemek masası hazırla hiç lafını etme tartsmann güzelce yemeğinzi yiyin bugun geçir böyle yarında otr konus belki korkuodr bi bebek fikrinden

cnm hepimiz olmasada bir kısmımız bu tür şeyler yaşıyorduk ....eşim ilk sene tıpkı eşin gibi davrandı bunu evliliğe güvensizliği bana inanmaması olarak gördüm ama yanıldığımı sonra anladım aslında onlar kendilerinden korkuyorlar bizim gibi olaylara duygusal bakmıyorlar....yani maddi manevi onlarında hazır olması gerekmez mi bu da onların hakkı sonradan bende objektif baktım ve şu an benden çok o istiyor inan.....maddi olarak durumumuz daha iyi oldu birde evde biz de artık birbirimizi daha iyi tanıyoruz tepkilerimiz huylarımız herşey oturdu bence vakti gelince zaten olacak ama bunu yargılayıp kendini üzme nolur....

yok canım yapamam, çok kırıldım anlatamıyorum. ve şuan bebek ben bile düşünmüyorum o haldeyim.

canım 2 yıl zaman tanıdım ilk etapta birlikte karar verdik şuan düşünmeyelim diye sonra yine eşim kpss ye hazırlanıyorum diye istemedi. şimdi hiç bir engelimiz yok maddi durumumuz iyi. evi alacak paramız var sadece 30 milyar eksik ne kredi çekmek istiyor ne de işyerinden almak istiyor. paranın tamamını nakit borçsuz hazırlamak istiyor. 135 civarında beğendiğimiz evler. ev gösteriyorum ya beğenmiyor ya bahane buluyor. ev de almak istemiyor anlayacağınız onuda seneye erteledi. her şeyi o çok iyi biliyor her şeye kendi karar veriyor. bu durumdan da muzdaribim zaten.
eşimi çok seviyorum. hiç bir sorunumuz yok haricen ama hep ben alttan alıp hep ben sabretmek istemiyorum hep onun dediği olsun istemiyorum artık. benim düşüncelerimin bir değeri yok onun gözünde sanki. bu durum beni çıldırtıyor.

tam olarak onunlada böyle konuşuomusun bebekten önce başka şeyler war o zaman konuşulması gerkn sen sabırlı ol üstüne gitme üstlerine gittikçe daha beter oluolar

inan bana seni o kadar çok iyi anlıyorum ki ........bazı erkeklerin aile hayatları yani anne baba ilişkileri evliliklerini çok etkiliyor mesela benim kayınbabam kayınvalidemin sözünden çıkmaz otoritesi vardır ama kimse annenin sözünden çıkmadığını buna bağlı olarak ta çok hata yaptığını düşünür....eşimde rol model olarak asla babasını almaz yani böyle osmanlı erkeği gibiyim havalarında olurdu hala da bazı konularda öyledir.......bende bunu sindirmekte zorlandım ama benim ailemdede durum aynı olunca aslında babamın hata yaptığını bu kadar kadın ağzına bakmamalı diye bende bu durumu kabullendim tabiki zorlandığım beni hiçe sayıyor dediğim çok zaman oldu ama inan bir gün baba olunca değişecekler ben böyle teselli buluyorum bu konuda tabi....çünkü bende eşimle mutluyuım ve iyi geçiniriz normalde ilişkimiz güzel......sende biliyorsun ki hayatımızda bizde dahil kimse mükemmel değil kabullenmek insana daha kolay gelmez ama olursa hayat daha kolay.............

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…