Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kızlar saçımı boyatacağım kuaförün biri bana bakır muhteşem olur diyor ama ben koyu saçı seviyorum uzun zaman kızılda kullandım o da çok yakışıyor ama sarı soluk gösteriyor ve çabuk sıkılıyorum sizce?

anladım cnm sende düzenli olarak bakarsın bu duruma kontrol altında inşallah geçer gider ....ya bitli neler var dimi Allahım korusun cümlemizi inşallah......
zaten bekliycez o belli bişey düşükten sonra daha yeni yeni kendime gelmeye başladım çok zorluyo insanı. dünya halleri işte napcan

ya kızlar öğlen arasında eczaneden erken gebelik testi aldım. 26. günden itibaren bakılıyomuş. benim bugun 24. gün. yapsam çıkar mı acaba

gülmeyinnn sakınnn o kadar sabırsızım kiii

canım senin ikinci düşük mü hamile kaldığını biliyorum en son şimdi tesadüfen gördüm çok üzüldüm ne kadardı? bende geçen ay kimyasal yaşadım yani temmuzda ilki benimde düştü malesef kürtaj oldum seni hatırlıyorum da düşük yaşadığını görünce bir geçmiş olsun demek istedim.

canım rubellanın pozitif çıkması senin o hastalığı daha önce geçirdiğini gösteriyo sadece senin kanında kızamıkçık yok bilgin olsun o testleri bende yaptırdım tokzoplazmam negatifti yani rahimde daha önceden hiç hayvanlardan geçen bi hastalık var ondan geçirmemişim rubellada negatifti yani hiç geçirmediğimi gösteriyo dr dikkat et demişti bana

iki aylıktı canım. sanada geçmiş olsun cnm. daha önce geçirdiğim ayrı test bu ayrı cnm ya. toxoplazma benimde negatif ama anti rubella ıgg de ıgm de pozitif. ıgg önceden geçirdiğini ıgm şimdi geçiriyo olduğunu gösteriyomuş. bide protein c düşük çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…