Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

sen naptın cnm başladın dimi küre?
Tarcn corek otu bal yalnz bi yemek
Kasigi falan alamiorm ya ancak cay kasigiyla ama dolu dolu. O da asiri tatli gelio bnm pek aram yoktr Gene de iciorm ac karnina sbh aksam bzn oglen de aliorum:) sen neler yapiosun? Bu ay var mi kurun?

ankara mamak civarındakler duysun evimde cocouk bakıyorum :)) hem cocukları sewdiğim için üçrette o kadar önemli deil benm için durum oldugu kadar :)

çok enterasan Rabbim büyükk inş bizim gittiğimiz aktardaki adamda sizin bi sorununuz yok biri wesile olcak sadece inş oda ben olurum dedi eğer bu ayda olmazsa artık tekrardan doktor yolları görünüo bana
inan vesile oluyor bişeyler sizdede inşallah aktar olur:)eşim aradı doktor burası 3 aya gün verir demiş yeni başlangıcı demiş bende dedim Allahtan başlangıcı neyse özelde yaptıracağız anlaşılan bakalım doktorundan randevu alacak:)

çok enterasan Rabbim büyükk inş bizim gittiğimiz aktardaki adamda sizin bi sorununuz yok biri wesile olcak sadece inş oda ben olurum dedi eğer bu ayda olmazsa artık tekrardan doktor yolları görünüo bana
ezel abla sen sanıırm ankaralıydın soran olursa :) aklında olim

Tarcn corek otu bal yalnz bi yemek
Kasigi falan alamiorm ya ancak cay kasigiyla ama dolu dolu. O da asiri tatli gelio bnm pek aram yoktr Gene de iciorm ac karnina sbh aksam bzn oglen de aliorum:) sen neler yapiosun? Bu ay var mi kurun?
ben soğan suyu içiyom tatlım geçen ay çok akıntım vardı bunu içmeye başladım yine kesildi akıntı

hayırlısı olsun canım özelde ne kadar ki fiyat

olsun ya sonuc ıyı olsunda para gitsin boşwer
inşallah cnm ya ...aynen öle para dert değil şükür ama sanırım eşimde tam emin olmak istiyor bu en son gittiğimiz doktorun yeri biraz teknoloji bakımından eski donanıma sahip....içine sinsin hayırlısı bu ayın sonuna kadar ameliyat olacak inşallah ...medipolden randevu almış bakalım hayırlısı........kuzu senin kür nasıl gidiyor ne zaman bırakıyorsun süreklimi kullanıyorsun....

bırakmak yok cnm bu kürü bitene kadar kullancaz yemeye dewam işte enerji oluo bana 3 gün ondan iş yaptım öle inşallah faydasını görürz bakalım

bırakmak yok cnm bu kürü bitene kadar kullancaz yemeye dewam işte enerji oluo bana 3 gün ondan iş yaptım öle inşallah faydasını görürz bakalım
inşallah cnm ya bu doğal şeyler bende çok farklı reaksiyonlar veriyor sendede öylemi?mesela klomeni kullandıım hiç göğüsler şişmedi kasık ağrıları olmadı ama çörekotunu macunu soğan suyunu kullandığım aylarda hemen göğüslerim şişiyor kasık batmalarım oluyo anlam veremiyorum bu duruma?

bende bi deişiklik yok ama bilmiyorum canım bata yakın ne olur

daha yeni temizlendin galiba benim 10 güne yaklaştı şişti seninde 1 haftaya başlar inşallah yumurtlama belirtilerin.......
cuma günü temizlendim canım benim yumurtlama geç oluo normalde 18. 20. günlerde ama aktardaki adam 12. gün falan dedi düzenleyecek bu macun dedi bakalım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…