Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kız ben sordum ya ............anam sen ne kadaaan kıskanç oldun yav
kıskançlıkla alakası yok kuzum... sadece merak ettim... ortaya yazıyosan cevabını da vereceksin bu kadar basit... neden yazmadığını bilmiyorum madem yazmayacaktı o zaman o lafı da ortaya yazmayacaktı... kıskançlık deyip durma Allah aşkına

harbiden çenen açılmış senin dil otumu yedin kuzumhavanı sevsinler senin canınız çekmesin babında yazmamıştı ben düşünememiştim uyus

sus sus suuss o zaten bi dayak istiyo da bişi demiyorum şu aralar... kısıtlı konuşacaksanız gelmeyelim biz topiğe diğer topiklerde millet neler neler yazıyo hem Allaha çok şükür elimiz ayağımız vr canımız çekse akşam yaparız baktık yapamadık yaptırırız alırız yani niye böyle yapıyosunuz yapmayın beni strese sokmayın bende sizi strese sokarım ona göre

ne yazıyorlar diğer topiklerde .....annem derdi çok gezenin ayağına çamur bulaşırmış geziyon elin topiklerini geliyon bize çalım atıyon burda........kız sen kaşındın hergün özel menü yazacam buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…