Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

bende oyle dusunuyorum doktorun dedıgıne gore dusukten sonra 40 gune kadar regl oluyomus benım 4 gunum kaldı 40 gunu doldurmama eger olmazsa bı daha yapcam

ınsallah ya su an bende ıdrar kopurmesı kokması goguslerde dolgunluk kasık agrım bel agrım var bunlar neden olabılrı kı ben hamılelıge yorumluyorum sence ?
cnm burda daha öncede yazmıştım şubatta 17. günde adet oldum ve olana kadar göğüslerim balon gibiydi kasık ağrısı ve pıt pıt atmalar vardı ama sonucunda adet gördüm o ay rahim filmi çektirmiştim bende idrar kokması ve köpürme yoktu ama.....canını sıkmak istemem ama adette olabilirsin, lale gibi 23. gündede hamileliğin çıkabilir.....kadın doğumcu bir arkadaşımla görüştüğümde geç döllenmeyse 14. gün de mutlak çıkar demişti ama lalede 23.günde çıktı anlayacağın sabredeceğiz cnm inşallah belli olur hemen.....

belkıde canım adet belırtılerı olabılrı ama benm dıger hamıleıgımde ıdrar kopurmesı kokması vardı o yuzden dıyorum acaba hamılemıyım yoksa ben bosunamı umıtlenıyorum

belkıde canım adet belırtılerı olabılrı ama benm dıger hamıleıgımde ıdrar kopurmesı kokması vardı o yuzden dıyorum acaba hamılemıyım yoksa ben bosunamı umıtlenıyorum
aynı belirtiler bende olsa bende üümitlenirim tabi ama en belirgin özellik sık idrar cnm gerçi benim sık idrar 6. haftada başladı ama çoğu kişinin erkenden görülüyor....bence kendini strese koyma ve cumaya tekrarla kan tahlilini....

aynen doktorun dedıgıne gore 40 gunde adet oluyomus benm 4 gunum kldı ama bı hafta daha beklıyecem adet olmazsam yenılıcem kan tahlılımı

8----denizz06--------------------------25 HAZİRAN------------- beklemede--19
9----lamelifAmine---------------------15 AĞUSTOS------------beklemede---30
10----babsybaby-------------------------19 AĞUSTOS------------beklemede--27
11---askimesim------------------------26 AĞUSTOS-----------beklemede
12---agustos72--------------------------27 AĞUSTOS-----------beklemede
13---aysemutlu-------------------------29 AĞUSTOS-----------beklemede--23,5
14---Eses07------------------------------1 EYLÜL---------------beklemede---24
15---denizege34-------------------------2 EYLÜL---------------beklemede--30

nerede bu kızlar:)

oy oy iki aydr adım burdaydı şimdi eylülde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…