Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Günaydın kızlar, iyisiniz inşallah? ben 30 ağst adet günümdü olmadım o günün sabahı kalktım test yaptım ilk idrarımla ikinci çizgi silikte olsa vardı.. hala adet olmadım çarşamba kan tahlili yaptırcam ne diceğimi ne yapcağımı hiç bilemiyorum

eee hayırlı olsun canım o zaman silik çıktıysa hamilesindir tebrik ederim :)

çarşambayı beklemesen diyorum hemen ver bizekesin sonucu ama kesin gibi zaten hayırlı olsun canım benim....

cnm gözün aydın olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın darısı da bizlere olsun:)
Amin canım inşallah, çok çok teşekkür ediyorum :) aynen darısı bekleyen herkese olsun inşallah, dualarım sizlerle canım hepimize hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin Rabbim :)

Amin canım inşallah, çok çok teşekkür ediyorum :) aynen darısı bekleyen herkese olsun inşallah, dualarım sizlerle canım hepimize hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin Rabbim :)
İnşallah cnm ALLAH isteyen herkese bu duyguyu tattırsın doktora gidince bize haber ver ...listemizede göz at ilk sayfada beğenirsin umarım:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…