Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Gunaydin bacilar nasilsinz bakalim bgn gerfin bekleyis devam ediyoo Belirtileri olan var mi ya da gunu gecen test yapan vs? Hadi eylul yaklasti azck atraksiyon olsunn

Gunaydin bacilar nasilsinz bakalim bgn gerfin bekleyis devam ediyoo Belirtileri olan var mi ya da gunu gecen test yapan vs? Hadi eylul yaklasti azck atraksiyon olsunn
Gunaydin cnm gunum gecti ama belirti yok testte yapmiyorum bekliyorum simdilik :)

Aa test nedn yok ki gunun gecms bnm adetm dakiktr gec gelecegine de erken gelir o yzdn senn adina bn hycn yaptm kalk kalk test yap
korkuyorum ama sonuç negatif çıkarsa daha kötü olcam bi kaç gün daha bekliyim diyorum belki kafama takıyorum diye regl gecikmiştir

benimde yaşim ilerliyor diye cok korkuyorum ama herseyin bir zamani var.Allahim zamanini biliyor.sabretmemiz lazim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…