Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ya benim salı günü doktor randevum var 2li test yapılacak çok şükür gayet sakinim doktorum bi önceki randevu da ense kalınlığı çok güzel falan demişti içim rahat merak ettiğim şey cinsiyeti söyler mi % li de olsa

GÜNAYDIN KIZLARRR
yardımcı olursanız sevinirim ben bu ay o kadar umutluydum ki daha önce hiç olmaya şey olmuştu hemde hiç farkında olmadan mesela adetimden tam 19 gün sonra göğüslerimde aşırı hassasiyet olmustu bide gece 2 defa bel ağrısıyla uykumdan uyandım son 4 gündür felanda idrarım acayip kokuyor anlamadım neredeyse 2 yıldır çocuk istiyoruz ve bunlar hiç olmamıştı ama bugun adet günümdü sabah kalktım hecanla test yaptım ama hayalet çizgi bile yok...

GÜNAYDIN KIZLARRR
yardımcı olursanız sevinirim ben bu ay o kadar umutluydum ki daha önce hiç olmaya şey olmuştu hemde hiç farkında olmadan mesela adetimden tam 19 gün sonra göğüslerimde aşırı hassasiyet olmustu bide gece 2 defa bel ağrısıyla uykumdan uyandım son 4 gündür felanda idrarım acayip kokuyor anlamadım neredeyse 2 yıldır çocuk istiyoruz ve bunlar hiç olmamıştı ama bugun adet günümdü sabah kalktım hecanla test yaptım ama hayalet çizgi bile yok...
cnm kan testi yapmadan kesin değildir sen bir kaç gün bekleyip kan testi yaptır bence inşallah kalbindeki olur:)

Kızlar kan hapı kilo yapar mı? Sabah akşam 1 tane yiyorum 1 ayda 2 kilo almışım.yemek hiç yiyemiyorum. Az az yiyorum kilo almayayim diye malum düğüne gidicem şimdi kilo aldın derler kizarim :KK47::KK47:nasıl 2 kilo aldım ben yawww.yolda gören yanaklarına Botoks mu yaptirdin diye soruyor :KK70::KK70:

Kızlar kan hapı kilo yapar mı? Sabah akşam 1 tane yiyorum 1 ayda 2 kilo almışım.yemek hiç yiyemiyorum. Az az yiyorum kilo almayayim diye malum düğüne gidicem şimdi kilo aldın derler kizarim :KK47::KK47:nasıl 2 kilo aldım ben yawww.yolda gören yanaklarına Botoks mu yaptirdin diye soruyor :KK70::KK70:
cnm bende yapmıştı yıllar evvel ......muhtemelen kan hapındandır ama kullanmayı kesme sakın ....belliki kansızlık oluşmasın diye verilmiş

5----Ezeleren---------------- ----------2 AĞUSTOS -------------beklemede---25
6----lamelifAmine---------------------15 AĞUSTOS------------beklemede---30
7----babsybaby-------------------------19 AĞUSTOS------------beklemede--27
8----izmirden88-----------------------23 AĞUSTOS------------:nazar: hamile:nazar:
9----nazardegmesin-------------------25 AĞUSTOS------------beklemede--29
10----badefne---------------------------26 AĞUSTOS-------------beklemede
11---askimesim------------------------26 AĞUSTOS-----------beklemede
12---agustos72--------------------------27 AĞUSTOS-----------beklemede
13----blgsdr-----------------------------27 AĞUSTOS-----------beklemede---36
14---aysemutlu-------------------------29 AĞUSTOS-----------beklemede--23,5

nerde bakeeeeem bu kızlarrrrr .......

ya benimde yarın adet günüm ama hiç belirti yok kahve rengi akıntım olurdu olmadı göğüslerim çok şişti acıdı bu hafta başı ama hala hassas heycanlıyım inşallah gömlümden geçeni verir Rabbim bu ay

ya benimde yarın adet günüm ama hiç belirti yok kahve rengi akıntım olurdu olmadı göğüslerim çok şişti acıdı bu hafta başı ama hala hassas heycanlıyım inşallah gömlümden geçeni verir Rabbim bu ay
Canım inş Rabbim yüzünü guldurur ve guzel haberlerini alırız :KK66: :KK66: :KK66:

X