Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ne yemek yapacam ben şimdi yavssss
bende düşünüyorum geçen gün biberli domates yemeği dediniz belki ondan yaparımmm

mrb canımm

geçer gülüm .....utandığımız şey alttan elle muayene eskilerin adete yakın yaada geçtiğinde hamile olup olmadıklarını anlamak için yaptıkları muayene yöntemi...sertlik varsa adet oluyorsun yoksa yumuşak doku gelirse yada balon gibi boşluk hamişsin....ammada utanıyom yani:)
ay denemeyin bunu ya sakıncalı olabilir bu artık alttan muayene yok

kızlar bana yemek fikri verin hadi......patlıcan var bezelye hangisini yapsam?
bezelye daha kolay sanki :)))

Kızartması da güzel oluyor ben önce hasliyorum sonra mısır unu ile yağda kizartiyorum. Hatta biz kısa bile hazırlıyoruz kışın buzluktan çıkarıp kizartiyorum. Biz çok seviyoz. Güveç yap canım onu çok seviyorum
bayılırımmm aynı balık gibi oluyo çok severim bendemi yapsam acebaaa

ınsallah bana dua edıın benımde dualarım szınle korkuorum bu seferde evlılıgım btecek dıe
canım olumsuz düşünme niye bitecek diye düşünüyosun daha 2 aylık taze gelinsin

dün kocişime dedim ki bana folik asit ve evde bulunsun diye gebelik testi alırmısın? folik asit alayımda günün daha geçmedi geçsin öle alırım dedi... ezcaneye gitmiş folik asit istemiş eczacı erkekmiş eşiniz hamilemi demiş adam henüz değil demiş benimki eczacıda ama ben bunun yanına gebelik testide koyayım ne olur nolmaz deyince almış gelmiş tabiiii :KK70:

dün kocişime dedim ki bana folik asit ve evde bulunsun diye gebelik testi alırmısın? folik asit alayımda günün daha geçmedi geçsin öle alırım dedi... ezcaneye gitmiş folik asit istemiş eczacı erkekmiş eşiniz hamilemi demiş adam henüz değil demiş benimki eczacıda ama ben bunun yanına gebelik testide koyayım ne olur nolmaz deyince almış gelmiş tabiiii :KK70:
hadi hayırlısı ilk testinde hamile kaldığını öğrenirsin inşallah:)

X