Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım 7 sene bitti
2 aşı bi tüp var gelecek ay tüp başlıcaz ALLAH c nasip ederse
tedavi oldunmu hiç
cnm ben çok oldumda sorun malesef morfolojideymiş o yüzden varikosel ameliyatı olacak eşim bekliyoruz.......Allah kalbindekini hayırlı ve sağlıklı şekilde en kısa zamanda nasip etsin inşallah dua ederiz sanada haber ver yaptırırken:)

tamam tatlım inşALLAH benim eşimde oldu varikosel ilaçta kullnadı oooo
inşALLAH RABBİM GÖNÜLLERİMİZ ŞİFASI EVLADLARIMIZI VERİR TEZ ZAMANDA

canımın istemesi bişeye alamet deil ama canım çünkü benim canım her zaman bişeyler ister benım ne olacagım konusuna gelınce oda bıkac gune bellı olu zaten beklıcez artık napalım

yok kuzum ya bulamadım...hasbam ramazanda yapıyorlarmış sadece... bim de var demişlerdi burada kimlerdi bilmiyorum ama baktım bimdekine de hiç benim istediğim kalburabastı ya benzemiyo o yüzden almadım
ay ben yapıp yollayım sana

bende bugun kocişe söledim ama daha günün geçmedi ki hele bi geçsin alırız dedide evim çarşıya uzak hemen alınmıyo ki ölee

yani yumuşaksa hamielyiz sertse hamile deiliz ölemi hemen elleşmeliyim
puhahahahah

olsun canım faydalı şeyler en azından

Kızlar telefonuma bayan takvimi indirdim. Çok süper bişey herseyi otomatik adet olacağım gün, ilişkiye gireceğim gün haber veriyor
ay ne diye indirdiniz bende indircem adı ne yasakmı burdan sölemek bayan takvimi yazdım çıkmadı bişe

cnm bendede var çok detaylı güzel bir proğram ilişki günleri belirtiler süper bişey tavsiye ederim bende:)

benimkinin ismi takvimim hemn indir kullan çok pratik...........

çok bilgilendirici bir topik olmuş, açanın eline, yüreğine sağlık. ben de hamile kalmak istiyorum bu zamana kadar düşünmemiştik. geçen yıllarda 2 ay gecikmişliğim olmuştu ama gripten dolayı kullandığım bir ilaçtan olmuş sanırımm. kadın doğuma o zaman görünmüştüm bir sorun olmadığını söyledi. ama şuan doktora falan görünmedim. nasıl bir yol izlemeliyim sizce.
önceden eşim korunuyordu ben riskli olur diye korunmadım. şimdi ise deniyoruz adetim 1 kaç gün gecikti ama biraz daha bekliyorum test için. sonunda hayal kırıklığı olmasın diye.

hoşgeldin cnm öncelikle inşallah sevindirici bir haber alırsın....listeye ekleyelim senide .......izleyeceğin yol şu olmalı adetin 3. günü kadın doğum hormonlarına bakacak kan vereceksin tabi...sonrasındada yumurtlama dönemi seni görmek isteyecek yani adetin 12. günü daha sonra gerekenler olursa tedavi şekli ihtiyaç varsa şekillenir cnm.....bu arada kaç yıllık evlisin ve ne kadardır düşünüyorsun bebiş?

Google play storeden indirdim bayan takvimi yazdım çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…