Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

çok bilgilendirici bir topik olmuş, açanın eline, yüreğine sağlık. ben de hamile kalmak istiyorum bu zamana kadar düşünmemiştik. geçen yıllarda 2 ay gecikmişliğim olmuştu ama gripten dolayı kullandığım bir ilaçtan olmuş sanırımm. kadın doğuma o zaman görünmüştüm bir sorun olmadığını söyledi. ama şuan doktora falan görünmedim. nasıl bir yol izlemeliyim sizce.
önceden eşim korunuyordu ben riskli olur diye korunmadım. şimdi ise deniyoruz adetim 1 kaç gün gecikti ama biraz daha bekliyorum test için. sonunda hayal kırıklığı olmasın diye.
bikaç gün daha bekle o zaman canım inş belkide olmuştur :)

hoşgeldin cnm öncelikle inşallah sevindirici bir haber alırsın....listeye ekleyelim senide .......izleyeceğin yol şu olmalı adetin 3. günü kadın doğum hormonlarına bakacak kan vereceksin tabi...sonrasındada yumurtlama dönemi seni görmek isteyecek yani adetin 12. günü daha sonra gerekenler olursa tedavi şekli ihtiyaç varsa şekillenir cnm.....bu arada kaç yıllık evlisin ve ne kadardır düşünüyorsun bebiş?
anladım. 2 yıl 3 aylık falan evliyim.ilk yıl düşünmemiştik. 2. yıl ben kpssye hazırlandım ondan düşünmedik ama şimdi istiyoruz daha yeni karar verdik diyelim :))

ay ben yapıp yollayım sana :KK70:

bende bugun kocişe söledim ama daha günün geçmedi ki hele bi geçsin alırız dedide evim çarşıya uzak hemen alınmıyo ki ölee

puhahahahah :KK70::KK70:

olsun canım faydalı şeyler en azından

ay ne diye indirdiniz bende indircem adı ne yasakmı burdan sölemek bayan takvimi yazdım çıkmadı bişe

o_Oo_Oo_O:KK70::KK70::KK70:
Adı kadın günlügü canim

anladım. 2 yıl 3 aylık falan evliyim.ilk yıl düşünmemiştik. 2. yıl ben kpssye hazırlandım ondan düşünmedik ama şimdi istiyoruz daha yeni karar verdik diyelim :))
hadi hayırlısı inşallah meleğin çok bekletmez cnm adet tarihini yaz listeye ekleyelim uğurlu gelsin inşallah...........

ya yumurtlama gunundekı belırtılerle gebelı belırtısını nasıl ayırtetcez
yumurtlama günü ay ortası olur yani iki adet ortası ...mesela 30 günse adet aralığın 14 veya 15. gün yumurtluyorsun ama hamilelik belirtileri adetin geçmeden en fazla bir hafta önce olur ki o belirtilri yaşamayan günü geçince yaşayan çok kişi var tatlım............

X