Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Ya benimde aklımda deli sorular var.dun doktora gittim üstten baktı ultrasyonla kist falan yok dedi.kist yukarıdan görünürmüki. Kist yoksa acaba ben adetin günü klomen yesem mi ? Kararsız kaldım
Doktorum karşıma kadar sana hiç bişey yok dedi.kafana takmicaksin bu iş bitecek dedi.o yüzden klomen falan vermedi. Arayıp soramam yani

Doktorum karşıma kadar sana hiç bişey yok dedi.kafana takmicaksin bu iş bitecek dedi.o yüzden klomen falan vermedi. Arayıp soramam yani
valla cnm ne desem ki klomen kist oluşturmadıysa kullan çünkü bazı bünyelerde kist yapıyo o da yumurtası çatlama problemi olanlarda yani................

lale ders versin bize aaaaaa ders dedimde kız bu dersler ne zaman başlayacak ezel den başka ders, laleden başka ders valla tutmayın beni sonra:)))
Kızlar benim koca uyuyor bugün gece gidecek zaten 2 gibi kalkar kahvaltı yaparız aksama da sadece pizza yapacam. Canı çekmiş kocamin.o zaten gece işte de yiyor yemek o yüzden tadimlik yapıyorum

kızlar dün burda geç döllenme diye bişeyden bahsediliyodu o nedemek nasıl bişey oluyo
cnm adete yakın tekrar yumurtlama olunca ve döllenme gerçekleşince bu durama geç döllenme deniyor bazı hanımların bazı aylarda çift yumurtladığı ya da adete yakın yumurtladığı gözlenmiş bu neticede hamile kalınca hamilelik geç seyrediyor bir kaç hafta geriden ilerliyor yani...........

hmmm anladım canım tamam sağolasın

birazdan yemeğe çıkıcam kızlar resmen midemden gurul gurul sesler geliyo acıkmışız biz öğleden sonra görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…