Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

valla yokluğun çok belli bu kadar uzun süre girmemezlik yapma vitamin gibi kızsın maşallah:)))
Sağol tatlım ya dünden beri çok karın ağrım var bu bat çok ağrılı geçiyor. Eşim ağrı kesici iğne yaptı ama yine başladı tekrar agrimaya bide ilk defa bu ay yuzumun her yerini sivilceler kapladı. Pöffff

benimde yanağımda bir tane çıkmış bat geldim diyo ama gelmiyoda sancılı olması iyi dedi doktor yumurtaların oluşuyormuş böyle olunca............yani sancılı adet en büyük neticesi yumoşlar:)

benimde yanağımda bir tane çıkmış bat geldim diyo ama gelmiyoda sancılı olması iyi dedi doktor yumurtaların oluşuyormuş böyle olunca............yani sancılı adet en büyük neticesi yumoşlar:)
Ya benimde aklımda deli sorular var.dun doktora gittim üstten baktı ultrasyonla kist falan yok dedi.kist yukarıdan görünürmüki. Kist yoksa acaba ben adetin günü klomen yesem mi ? Kararsız kaldım

hımmms tamam aşkım iş yoğunsa ok aldatıyorsan mahkeme yolu gözükür ona göre yüce kk divznınz çıkarsın
kikikikiik

arada korku vermek lasım hazalım yoksa bunar bizi terkeder
hiç biyerlere gitmemmm buraya çok alıştım yazamasamda arada hep okuyorum

alışkanlık yaptık gidemezler bi yere
aynenn heyecanla 30 ağustosu bekliyorum göğüslerim acıyo ama inşallah gelmez kırmızılar

Ya benimde aklımda deli sorular var.dun doktora gittim üstten baktı ultrasyonla kist falan yok dedi.kist yukarıdan görünürmüki. Kist yoksa acaba ben adetin günü klomen yesem mi ? Kararsız kaldım
valla cnm kistte benim yukarıdan baktılar hep ama miyomda alttan görüyorlar bence klomene başla keşke sorsan tel açıp:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…