meleğimm niye bizi bırakıp gittin

Allah sabırlar versin.En kısa zamanda tekrara hamile kalmayı nasip etsin....

Allahım sabır versin canım.
bende 14 haftalıkken yaşadım.ne denirse boş sana.
Allahım yar ve yardımcın olsun inşallah:Saruboceq:

allah sabır versin cnm...hakkında hayırlısı çok geçmiş olsun...

canım hakkında hayırlısı olsun.çook gecmıs olsun.

seni o kadar ii anlıyorum ki.bende bir günde 5 hastane dolasmıs herseferinde red etmiştim acı gerceği.kuzuuumm canım allahım sabır versin sabrınında karsılığını versin.cok zor.sabret..bidahakine inşallah.dualarımdasın (

arkadaşim öncelikle çok geçmiş olsun ve allah sabir versin. Bende bebeğimin kalp atişlari duyulmadiği için aldirdim 28 gün önce.seni ve hissettiklerini çok iyi anliyorum rabbim kimseye göstermesin..canim neden aldirmiyorsun? Bebek seni zehirleme yapabilir. Bazen vücut atmayabiliyor. Lütfen çok dikkat et ve yersiz inat etme.allah korusun ya sana bişey olursa doğacak sağlikli bebişlerin olacak onlari düşünmeye çaliş.

rabbim ne büyük bir acıdır bu kuzenimin kanaması vardı doktor 15 gün yatıcan dedi şimdilik iyimiş ama bunlar sanıyorum her gebelikte yaşanan şeyler ölümde allahtan gelen doğumda ama ölümün yüzü çok soğuk kabullenemiyoruz olaya şurdan bak seni öbür dünyada bekleyen bir şafaatçın olacak cennette seni bekleyecek bir tanecik annesini gül kokulusunu ne olur üzülmemeye çalış ve tekrar hamile kalman için buradan hepimiz dua edeceğiz allahım sana sabırlık versinnn.....

yaşamadım ama çok acı olduğunu anlayabiliyorum
Allah yardımcın olsun :Saruboceq:

kuzum ne olur üzülme ben şuan ağlıyorum lütfen ya çok acı olabileceğini tahmin edebiliyorum allah'tan dualarını esirgeme

gecmis olsun canim......tez zamanda hamile kalip saglikla kucagina almani dilerim:Saruboceq:

canım çok üzüldümm senağlama inşallah bir mucize olur kalbi atar demek geliyo içimden.allahım sabır versin arkadasım güçlü olmaya çalıs

Canım Allah sabır versin demekten başka birşey gelmiyor elimizden... Çok acıdır tahmin edebiliyorum ama Allah en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bi evlat nasip eder sana inşallah...

canım öncelikle güçlü olmaya çalış kendini bırakma öyle hemen.ve hep daha kötüsünü düşün hiç bir hamileliğin sonuna kadar sağlıklı gidip sonuçlanacağının garantisi yok ya çok daha büyüdüğünde kaybetseydin.içinde hissettikten sonra veya dünyaya getirip bi çok şey paylaştıktan sonra.her şerde bir hayır vardır unutma.ve böyle sonlanan hamilelikler muhtemelen sağlıksız olan bir bebek demek.hiç üzülme bende 7 haftalık bebeğimi kaybettim şimdi 20 haftalık hamileyim.allah sabrını verecektir geçmiş olsun canım.

canım benim seni çok iyi anlıyorum bende bebeğimi 13 gün önce 8+3 ken kaybettim çok zor allah sabır versin bende hissetmiştim bebeğimin öldüğünü....allah bir daha yaşatmasın inşallah...biz gebelik bölümünde bebeğini kaybedenler diye bir topik açtık bayağı kişiyiz arada bir uğra paylaşmak işe yarıyor

Arkadaşım gerçekten çok üzüldüm:çok üzgünüm: Allahım sabır versin en kısa zamanda yeni bir bebek haberi ile sevindirsin seni inşallah.... bencede eğer kalp atışı yoksa seni zehirleyebilir aldırmak için beklemeyin bence,, bende 7 haftalık bebiş düşük yapmıştım acını anlıyorum inan 20 gün boyunca ağlamaktan gözlerimin altı morarmıştısenağlama

canım arkadaşım allah yardımcın olsun gerçekten zor bir durum okuyunca gözlerim doldu bitanem herşeyin hakkında hayırlısı canım dualarım seninle

geçmiş olsun canım allah bir daha böyle acı yaşatmasın inşallah tekrar hamiş kalırsın

offff.... zor bir durum ... allah ım yardımcın olsun...

Allah sabır versin canım benim biz ne desek boş inan okuyunca çok kötü oldum.Allah en kısa zamanda yeniden nasip etsin inş....inan ne diyecegimi bilmiyorum ne denir ki Allah sana kuvvet versin sabrını versin...güçlü olmaya çalış canım benim kendini bırakma ne olurr....dualarım seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…