Meleğim ellerimden uçup gitti

Allah sonsuz sabır ve dayanma gücü versin. ne diyeceğimi bilemiyorum. ben bebeğimi, yüzünü görmeden kaybetmiştim. seninki binlerce kere daha zor. Allah bir daha yaşatmasın inşallah

Canım. Öncelikle başın sağolsun. Acının unutulması imkansız biliyorum, ama unutmaki meleğin; cennet kapısında seni bekliyor olacak. Bence böyle düşünürsen, biraz olsun kendini teselli etmeye çalışırsın. Ben küçükken benimde yiğenim bebekken ölmüştü. Annem "Allah onu bizden daha çok sevdiği için günah işlemeden yanına aldı." demişti. Böyle düşünmek belki içini rahatlatır. Allah sana sabırlar ihsan etsin inşaallah...

Canım öncelikle başın sağolsun Allahım eşine ve sana büyük sabırlar versinn..yazını okurken içim yandı,,,çünkü aynı şeyleri bende yaşadım bebeğimi kaybedeli bugün tam 1 ay oldu…oğlum onur efem 34 haftalık doğdu ve 24 gün yaşam mücadelesi verdi solunummunda sıkıntı vardı ve seninde yazdığıun gibi beyin kanaması geçirdi,,oğlumun boyu ve kilosu çok iidi çok umutluyduk ama olmadıı ,,napalım canım Allahın takdirine sorgu sual olmuyo mevlam böyle yazmışş ,,bebeklerimizin hakkında hayırlısı demekki böyleymiş,,çok zor seni çok ii anlıyorum ama sakın kendini koyverme dua et eşinede destek ol..mevlam mutlaka sabrını veriyo.zamanla inşallah alışacaz kesinlikle unutamayız ama acımız biraz daha hafifler inş…Mevlamda bizi bu mübarek 3 aylarda böyle imtihan ediyo  Allahım bize ve bizle aynı durumda olan bütün ailelere büyük sabırlar versin… Allahım kimseleri evlat acısı vermesin:Saruboceq::Saruboceq:

başın sağolsun canım Rabbim sana ömürler versin yine olur inşallah ne diyeyim canım benimde moralim çok bozuk ne diyeceğimi şaşırdım inan bebeğimde problem var şimdi senide okuyunca içim acıdı
Allah sabrını artırsın canım benim Rabbim tez vakitte bu acını unutturacak yeni bir evlat nasip etsin sana çok çok üzüldüm gerçekten :a015:

cnm başın sağolsun allah güç sabır versin inşallah sağlıklı bebekler nasip eder

rabbim sabır versin canım okurken tüylerim diken diken oldu eşimle paylaştım üzüntümü
takdiri ilahi demekten baska elimden bişi gelmez ama her kötü günün birde iyi günü vardır sabırlı ol..sevgilerimle

ilginiz için çok teşekkür ederim yazdıklarınızı okurken gözyaşlarımı tutamadım büyük teselli buldum yanlız olmadığımı anladım iyiki varsınızzz.

Canım aynı acıyı şubatta bende yaşadım çok zor bilirim başınız saolsun Allah daha hayırlısını versin

basinsaolsun cnaim,inan cok uzuldum..
Allah bir daha gostermesin,onun acisini unutturacak aci vermesin.,,
insallah yeniden anne olursun bebegin seni hic birakmaz canim...

canım çok üzüldüm allahın taktiri napalım herşey bizim için allah en kısa zamanda başka nehirler nasip eder inşallah allah sabır versin....

Canım başın sağolsun!!Allahım işallah kısa zamanda ikinci bebeğini verir sağlıkla kollarına.Acını paylaşıyoruz arkadaşım!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…