Meleğim ellerimden uçup gitti

pelinsuat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
52
0
37
28 haftalık doğum yaptım plesenta ayrıldı bebeğimin yaşama şansı yüzde70 benim yüzde 30du.dünyalar tatlısı bi kızım olmuştu anneliğin ne kadar farklı olduğunu onu görünce anladım artık tek düşündüğüm bebeğimdi ilk elini tuttuğumda elimi sıktı bebeğim yananda olduğumu onu çok seven bir annesi olduğunu hissetmişti 6 gün sonra beyin kanaması geçirdi o güzel saçlarını kazımış kafasından serum veriyorlardı kızımı öyle görünce dünyam yıkıldı.bebeğimi alıp bağrıma basmak onu doyasıya koklamak istedim ama meleğim daha fazla dayanamadı ellerimin arasından uçup gitti.senağlama çok zormuş çokkk.artık meleğim yanımda değil ama kalbimde (seni çok seviyorum nehirimmm)Allah kimseye yaşatmasın.elim kolum bomboş.nerde bi bebek görsem içim parçalanıyor.nasıl kendime geleceğim bilmiyorumsenağlama

başın sagol olsun canım çok üzüldüm ALLAHIM inşaallah en kısa zamanda kucagına tekrar bi melek versin sana bundada bir hayır vardır canım sabırlı ol çok yıpratma kendini....

Sözün bittiği yer burası sanırım(((( söyleyecek tek şey allah sana ve eşine sabır versin canım. Bu konuyla ilgili bir uzmandan yardım almanı tavsiye ederim çünkü yaşadığın tramva hakaten çok büyük. Acını anlıyorum ama yaralarını nekadar çabuk sararsan okadar yeniden anne olama şansın artacaktır unutma tatlım. Tekrar sana ve eşine sabır diliyorum. Başın sağolsun ...

başın sağ olsun canım
eminim ki öyledir bende kızımı kaybettim
benimkide 49 gün yaşadı.
şuanda neler hissettiğini anlayabiliyorum.
allah sabır versin
inşallah bir tane daha bebeğin olur.
onu bağrına basar biraz olsun kızının acısını dindirebilirsin.

canım rabbım sabır yağdırsın üzerine... gerçekten zor bı acı ben de iki sene önce 24 haftada kaybettım bebegimi öyle zor kı yaşayan bılır derler ya hala bıle kendımı toparlayamadımm kokusu hep içimde... ama elımızden bı şey gelmıyorr benım mıkro ile olmuştu.... canım yaşın genç inş rabbım yenıden verır ve onu alınca kucağına herşeyı unutursun.... bende samsunluyumm tatılımı orda geçırdım geldımm .... kendını çok üzme hormon dengesı bozuluyor.... zor bılıyorumm canım..... ..kısa zamanda sevinmen umuduyla......................

başın sağolsun ,
Allah inşallah en kısa sürede sana bir evlat daha verir ,çok zor bir durum ,Allah kimseye yaşatmasın bunu ,ama bu senin başına geldi diye sen ne ilksin ne son ,bunu unutma arkadaşım ...inşallah en kısa sürede burada yeni güzel mesajlarını okuruz yine hamile olduğuna dair.Kendini yıpratma ki yeni gelecek bebek için sağlıklı kalabilesin ....

allah sabır versin.... hiç bir teslli seni avutmaz.... gördüğün göreceğin acı bu olsun... umarım bundan sonra güzel günler geçirirsin....

evt kelimelerin bittiği yer burası insan söylicek tek kelime bulamıyo
canım Allah sabır versin inş. biran önce kendini toparlarsın:Saruboceq::teselli:

allah sabır verisn.
allahım sana o gzüel meleğin yerini dolduracak akrdeşini tez zamanda göndersin.
rabbim hayır olanı bilir ve gönderir.
allah yar ve yarıdmıcn olsun

başın sağolsun, allah sabırlar versin, dayanma gücü, kolaylığı versin.

canım benim çok üzüldüm hayatım yaa.allahım sana en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bebek nasip etsin.allah hiç kimseyi evlat acısıyla sınamasın yarabbim.

canım allah sabrını versin ne soylesek bos ıns acısını yenı bebısını kucagına aldıgın anda bıter dunya ımtıhan dunyası mevlam hakkımızda hayırlısın versın

basin sagolsun öbür konuyada yazmistim ama birde burdan diliyim dedim. herkesin dedigi gibi sözün bittigi yer burasi sanirim ama allahim esine ve sana sabir versin. ayrica burdan böyle bütün melegini kaybeden annelerin basi sagolsun baskada denecek bisey yok inan 6 sene sonunda anne olan biri olarak cok üzgünüm adiniza en kisa zaman sag saglim bir bebek nasip etsin allahim size

başın sağolsun canım allah sabırını versin nedesek seni avutamayız

canım ya başın saolsun...en acı şeyi yaşamışsın allah evlat acısı bidaha göstermesin...sabırların en büyüğünü versin allahım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…