Meleğim ellerimden uçup gitti

28 haftalık doğum yaptım plesenta ayrıldı bebeğimin yaşama şansı yüzde70 benim yüzde 30du.dünyalar tatlısı bi kızım olmuştu anneliğin ne kadar farklı olduğunu onu görünce anladım artık tek düşündüğüm bebeğimdi ilk elini tuttuğumda elimi sıktı bebeğim yananda olduğumu onu çok seven bir annesi olduğunu hissetmişti 6 gün sonra beyin kanaması geçirdi o güzel saçlarını kazımış kafasından serum veriyorlardı kızımı öyle görünce dünyam yıkıldı.bebeğimi alıp bağrıma basmak onu doyasıya koklamak istedim ama meleğim daha fazla dayanamadı ellerimin arasından uçup gitti.senağlama çok zormuş çokkk.artık meleğim yanımda değil ama kalbimde (seni çok seviyorum nehirimmm)Allah kimseye yaşatmasın.elim kolum bomboş.nerde bi bebek görsem içim parçalanıyor.nasıl kendime geleceğim bilmiyorumsenağlama

bitanem allah abırlar versin allah yanında emin ol bak bişi öğrendim suçsuz günahsız sabi sübyan olan bebekler öldükleri zaman cennete kuş olur orda gönüllerince uçarlarmış dünyadakinden daha mutlu olurlarmış üzülme sen üzülüp ağladıkça o mutsuz olacak orada

canım başın sağolsun öncelikle.
Allahım sabırlar versin.
yaşayan bilir derler ya hakketen öyle..

canım başın sağolsun. allahım eşine ve sana büyük sabır versin. inşallah yeni bir melek nasip ederde sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın. gerçekten çok üzüldüm böyle bir durumda ne denilebilirki bilmiyorum. bir an önce bu zor günleri atlatır kendini toplarsın inşallah. allah sabır versin.

sen şu durumdayken sana ne söylenebilirki rabbim en kisa zamanda inşallah yine kucağini doldurur güçlü ol diyemem olamazsin ki, geriye herşey allahtan deyip geçmek lazim.

canım başın sağolsun
inan gözlerim dolu dolu içim parçalanarak okudum yazınısenağlama
allah ım sana öyle güzel öyle tatlı hayırlı ve uzun ömürlü bebiş versinki bütün acılarını unuttursun sana:Saruboceq:
yaşadığın acı hiç kolay değil ama güçlü olmam lazım yeni neslin için
ama hemen demiyum şimdi ağla ve sakın içine atma
allah a emanet ol canım arkadaşım:çok üzgünüm:

başın sağolsun ALLAH sabırlar versin inşallah RABBİM kimseye evlat acısı göstermesin bende 25 hafta ikiz gebeyim mikroyla kaldım ödüm kopuyo bişey olur diye ALLAHA emanetiz hepimiz benim kızımında birisinin kalbi delikmiş doğunca ameliyat olacak yavrum kritik diyorlar içim parçalanıyor hakkımızda her şeyin hayırlısı

bugün yeterince üzgünüm inan şu an bişeyler yazmak isterdim ama ferim yok canım.Allah bidaha yaşatmasın böyle bi acıyısenağlamasenağlamasenağlama

canım çok üzüldüm.Başınız sağolsun.Allah sabır versin,söyleyecek birşey bulamıyorum çok zor çok üzücü bi durum.:KK43:((((

basiniz sagolsun
biliyorum ne desek sana acini unutturamayiz
boyle bi seyi yasamak gercekten cok kotu
allah sabir versin
diyecek baska bi sey bulamiyorum bende

başın sağolsun allah sabır versin acını hafifletecek ne söyleyebiliriz ki okurken bile kalbim acıdı sen neler yaşamışsındır sana ve eşine sabır diliyorum

başın sağolsun .....aynı acıyı yaşadım..bu yüzden sadece rabbimden sabır diliyorum...

canıbaşın sagolsun ALLAH yardımcın olsun inaşallah yeni bir nehirin olur o seni sonsuza dek yalnız bırakmaz a.s.

28 haftalık doğum yaptım plesenta ayrıldı bebeğimin yaşama şansı yüzde70 benim yüzde 30du.dünyalar tatlısı bi kızım olmuştu anneliğin ne kadar farklı olduğunu onu görünce anladım artık tek düşündüğüm bebeğimdi ilk elini tuttuğumda elimi sıktı bebeğim yananda olduğumu onu çok seven bir annesi olduğunu hissetmişti 6 gün sonra beyin kanaması geçirdi o güzel saçlarını kazımış kafasından serum veriyorlardı kızımı öyle görünce dünyam yıkıldı.bebeğimi alıp bağrıma basmak onu doyasıya koklamak istedim ama meleğim daha fazla dayanamadı ellerimin arasından uçup gitti.senağlama çok zormuş çokkk.artık meleğim yanımda değil ama kalbimde (seni çok seviyorum nehirimmm)Allah kimseye yaşatmasın.elim kolum bomboş.nerde bi bebek görsem içim parçalanıyor.nasıl kendime geleceğim bilmiyorumsenağlama

canıbbim bir daha böyle acı yasatmasın teselliye sözcük yetmez bilirim benimde 15 haftalık babağim öldü basın sağolsun acını paylasıyorum bebeeğimi bende gördüm ama elden bişey gelmiyor rabbim yasatmasın birdaha yanındayız canım

allah sıze sabır versın guc versın canım...yerını tutmaz ama acını belkı hafıfletır dıye baska bebıslerınızın olmasını dılıyorum.....basınız sagolsun...

allah sıze sabır versın guc versın canım...yerını tutmaz ama acını belkı hafıfletır dıye baska bebıslerınızın olmasını dılıyorum.....basınız sagolsun...

sağol canım cooookkk tesekkür ederim rabbim bir daha yasatmaz inşallah

çok zor çok Allahım bu acıyla imtihan etmesin hiçbirimizi:KK43:çok üzüldüm gözyaşlarıma hakim olamıyorum..bol sabır diliyorum canım..

X