Meleğim avuclarımdan kayıyorr:)

CANIM DUALARIM SENİNLE.İSTİRAHAT ET BOL BOL DR.NE DEDİ PEKİ?

hiiiiç merak etme bişey olmaz allahın izniyle arkadaş 9 bebe düşürdü şimdi hamiş onunda kanaması var ama hiç bir sorun yok diyo dr bol su iç canım inşaallah alacaksını kucagına kızacaksın kendine niye stres yapmışım diye:sm_cool:

neden rahimi güçlendirici ilaç içmiyorsun duphaston hamişliğe zarar değil
bende kızımda hep kanama geçirdim
umarım sağlıkla doğar

ben de bir düşük yaptım bir erken doğum.şimdi üçüncüye hamileyim ve 4 aydır yatıyorum.:çok üzgünüm:ama dayanmak zorundayız elimizden gelen herşeyin en iyisini yapmaya çalışmalıyız.Biz güçlü olalım ki bebişlerimiz de bizden güç alsın.inşallah hepimiz için hayırlısı olur...Dr. takiplerine dediklerine çok dikkat etyerimseniben.

Canım dualarım seninle canım inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunur aminnnn
inşallah iyi haberlerini alırızz dualarımız seninle

Üzülme lütfen bak benimde ilk haftalar lekekenme ve kanamalarım olmuştu, hep yattım...Şimdi 5 aylığım maşallah allahım tamamına erdirsin hepimizinkini.Korkma dua edicez senin için...

canim benim ya cok gecmis olsun dusuk cok kotudur ki sen de iki tane yaptim diyorsun Allah sabir versin ...dur bakalim daha henuz hersey bitmis degil umut her zaman vardir ..insallah bebebgin sana tutunacaktir canim bol bol dua et tmm mi umidini yitirme...

ben de bir dusuk yaptim ve yine hamileyim ben de cok korkuyordum bu bebegimi de kaybedecegim diye ama bugun dr a gittim kalbini kucuk oldugu icin duyamadim ama en azindan rahime yerlesmis...

darisi basina canim allah hayirlisini versin bitanem uzulme...

bebekte saglik problemi olunce vucut atiyor dedi dr insallah hayirlisi olur canim sevgiler...

Canım geçmiş olsun!!Hiç üzme kendini eminimki bebeğin sımsıkı tutunmuştur sana!!!Sen pozitif düşün yeter ki :))

slm kızlar kanama durdu ama lekelenmeler hala devam edıyo yatmaktan belım uyusuyo artık mevlam hayırlısıyla bı kucagıma almayı nasıp etseydi

gozunaydin canim yat dinlen bende senin gibi 2 dusuk yapmistim suan 15 haftalik hamileyim ilk 2ay hicbirsey olmadigi halde bol bol yatip dinlendim Allah a sukur hic bi sorun cikmadi senin yapman gereken tek sey yorulmaman Allah in izniyle bunu atlatacaksin

allah yardimcin olsun bacim.. Bu dünyada her insan bi sinavdan gecer senin sinavinda bu demekki ben duamla yanindayim sende dua et hicbirzaman umudunu yitirme herseyin hayirlisini dile rabbimden.. Bunlarida asicaksin bigün bebisini alicaksin kuvagina o zaman herseyi unutacaksin bak görürsün..

canım nolur dinlet yat ..kalkma yaa:çok üzgünüm:kıyamam iyi şey düsün sakın kötü düsünme ..iyi düsünki iyi olsun.yorulma dinlen biraz off ya üzüldüm inanki

canımmmmmm yaaaaaa ne zamandır yoktum şimdi girdim yazını okudummmmm.iyi misin nolur durumunu yaz.dualarım seninle biliyosun dimiii seni nasıl anladığımmııı canımmmmm rabbimmmmmmmm sıkı sıkı tutunmasını nasip etsin hep buna inannn olur muuuu.

biliyorsun ben 3 ay yattım lekelenmelerim devam ediyodu.hiç karamsar olma annesine sıkı tutunacak o.bırakmayacak.hep buna inan ve onunla konuşşş duymasa bile sen konuş onunla ve de inan bırakmayacak beniii de kendine süreklii.öpüyorum

doktora gittin değil mi?
gitmediysen hemen git en azından çözüm bulurlar belki.
ve ayriyetenn üzülme stres yapma sakin olmaya çalış canım biliyorsun gebeliğin baş düşmanı bunlar.
rahat olursan herşey daha kolay yoluna girer.
dualarımız seninle güzel anne.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…