Meleğim avuclarımdan kayıyorr:)

umut_sevgim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
1.369
19
42
senağlamasenağlamasenağlamaDaha yeni gelmiştin meleğim hemen nereye gıdıyosun sende beni bırakıp gıtme ne olur barii sen kal benimle ben gıtmeden bu dunyadan ne olur sen gıtme......
slm kızlar ne olur benim icin dua edın 2 düşükten sonra yeni hamıs kalmıstım ama dun kanamalarım basladı sımdı bıraz kahverengi akıntım var 2 gundur sırtustu yatıyrum dualarınızı eksık etmeyin ne olur.........

Canım benim dualarım seninle ve bebişinle üzülme sakın pozitif düşünki en iyisi olsun :1hug:

canım inşAllah bebeğin sımsıkı tutunur sana ve sağlıkla dünyaya gelir
Rabbim yardımcım olsun hayırlısını versin canım..

Cnm Benim Sakin Kendini Birakma üzme Kendini Bebeğinin Sana Sikmsiki Tutunmasini Sağla Doktorunla Görüştün Mü Sakin Kalkma Ve Yat Bende öle Yapiyorum Benimde Akintim Vardi Hamileliklerde Normalmiş Ayakta Kaldiğin Zaman Oluyormuş Onun Için Ayaklarinin Altina Yastik Koy Ve Dinlen Umarim Hakkimizda Hayirlisi Olur öpüyorum Seni

canım kotu seyler getırme aklın olurmu bır arkadasım dusuktensonra 9 ay kanamayla yatarabı bebek getırdı nur topu gıbı
bende 2 dusuk yaptım ıkıncısı 1 ay once oldu korkunu anlıyorum
duamızdasın canım Rabbım yardımcın olsun

Çok çok geçmiş olsun..
İnşallah sağlıklı haberlerinizi alırız bebişinizle beraber..:teselli:

senağlamasenağlamasenağlamaayyyy yok tatlım yaaa... ayy işallah bişi olmaz .... dualarım seninle......senağlamasenağlama

canım inşallah sana ve bebeğine hiçbirşey olmaz.sen içini ferah tut.rabbim koruyunca tam korur.herkesin başına gelebilir.sabret ve dua et.bizlerde sana dua ederiz merak etme....

İnşallah kötü birşey olmaz canım. içini ferah tutmaya çalış. moral önemli. stresslenme aman diyeyim. kendine iyi bak lütfen. bu günleri atlatıp sağlıkla kucağına almanı diliyorum. a.s.

canım kahverengiye döndüyse süper..üzülme sakın..hemen progestana basla derim..istersen bide doktoruna danıs..bende hamileliğimin ilk dönemleri ve 12. haftamda yasadım bunları..bol bol dinlen ve progestan al..hatta bana 12. haftadaki kanamamda bu hapı vajinal fitil olarak kullandırdı doktorum..allah yardımcın olsun..sen yeterki ellerimden kayıp gidiyor deme meleğiniçin..o hala avuclarının içinde..yüreğinde..dua et..allaha emanet de :teselli:

ay canım allah yardımcın olsun inşallah bebişin sımsıkı tutunur sana bitanem.........

canim benim ya inan cok uzuldum doktora gitseydin hemen belki dusuk onleyici bir ilac verirdi inan tuylerim diken diken oldu.rabbim yaninda olur isallah bitanem benim.isallah bebisin sana tutunacak

Çok üzgünüm çoook inşallah bebişin sana sıkı sıkı tutunur seni bırakmaz canım.allah yardımcınız olsun.dualarımız seninle....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…