Medusa arkadaşımızın kuzeninin 5. Kattan düşen kızı için

Rabbim sizden binlerce kez razı olsun rabbimde sizin ne derdiniz muradiniz varsa kabul etsin inşallah canım benim iyi ki varsınız
Çok şükür yaa havalara ucmayalim da napalim şimdiiii Allah o kadar merhametli kiii ona tekrar tekrar aşık olmamak elde değil gözünuz aydın olsun Rabbim gelinliğini görmeyi de nasip etsin

Kac gundur sor tuttugum gozyaslarim su an akiyor. Rabbim omrune, sagligina bereket versin insallah. Sukurler olsun. Novaa
Balım Allah razı olsun bizimde artık ağlamaktan gozyasimiz kalmamıştı cnku doktr hazırlıkli olun demişti ama mucize oldu rabbimin bize mucizesi öldürmeyen Allah öldürmüyor bin kez şükürler olsun canimsiniz

Allah razı olsun balimmmmmmm mucize işte ilk hazırlıkli olun dediler ama Rabbimden ümit kesilmez şükürler olsun

Çok çok gecmıs olsun Rabbım korudu size bağışladı yavrucağı. Canım benım en zorunu atlatmıs cok cok şükür bin şükür rabbıme

Şükürler olsun canım gözünüz Aydın olsun dualarımızı geri çevirmeyen Rabbime sonsuz kere hamdolsun

Çok çok gecmıs olsun Rabbım korudu size bağışladı yavrucağı. Canım benım en zorunu atlatmıs cok cok şükür bin şükür rabbıme
Evet kuzum en zorunu atlattı alllaha şükürler olsun ki rabbimin mucizesi doktrlar ilk geldiğinde yaşamaz demişti binlerce kez şükürler olsun kurban oldugum Rabbime

Evet kuzum en zorunu atlattı alllaha şükürler olsun ki rabbimin mucizesi doktrlar ilk geldiğinde yaşamaz demişti binlerce kez şükürler olsun kurban oldugum Rabbime
Evet canım ben de öyle düşündüm. Çünkü hep öyle oldu etrafımızda maalesef. Yaşı küçük olduğu için hücreleri çok hızlı yenileniyor galiba o şansı oldu. Maşallah

Okurken kahroldum nasil en son msja bakmak son durumu öğrenmek allahimm ne cok korkarak ve bin umutla okudum hala kendime gelmis degilim. Rabbim size bağışlamış bin şükür okurken nefesim kesildi sizi düşünemiyorum bugun oglum yataktan düştü aklim çıktı 5 sinci kat ne demek rabbim tez vakitte saglicakla size yuvasina kavustursun .. büyük geçmiş olsun

Novaa şuan o kadar cok sevindimmm ki anlatamam.. Allahtan ümit kesılmeyeceğini biliyorduk ama 1 kez daha en yakından görmüş olduk. Cocuk ıcın ayrı annesi babası ıcın ayrı uzuluyordum Allahım bin şükür simdi o evde ne bayram havası vardır ya

Allah razı olsun balimmmmmmm sanki tekrardan dünyaya geldi öyle sevindik canım benim

Allah razı olsun balimmmmmm hop otuurp hop kalktik vallah kuzum doktr ilk gittiğimizde bize hazırlıklı olun demişti yapcak hiç bişi yok demişti ama çok şükür mucize oldu rabbbim tüm cocuklari korusun inşallah canımmm

Gal
Evet canım ben de öyle düşündüm. Çünkü hep öyle oldu etrafımızda maalesef. Yaşı küçük olduğu için hücreleri çok hızlı yenileniyor galiba o şansı oldu. Maşallah
Galibaa ama doktramizda çok uğraştı ya düşünsene sabah 10 girdi ameliyata akşam 7 ye doğru çıktı kaç saat sürdü hepsinden rabbim razı olsun bide dediğin gibi yaşı küçük diye galiba yendi yoksa imkansız denildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…